Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császáros anyukák szülés után...

Császáros anyukák szülés után mikor jött meg a menstruációtok?

Figyelt kérdés

Lassan négy hónapos a kisfiam és még nem jött meg a menstruációm.Úgy hallottam császár után hamarabb megjön mint természetes szülés után.


A válaszokat nagyon köszönöm!



2016. szept. 25. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezt a nagy blödséget hol hallottad?

Intenzíven szoptatsz?

Mindhárom gyerekem császáros. Mindig akkor jött meg először, amikor abbahagytam a szoptatást kb. Szülés után egy évvel.

2016. szept. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
9 héttel szülés után kizárólagos szoptatás mellett és a tejem is megmaradt.
2016. szept. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Eszter76 ***** válasza:
3 gyerekem van, mindhárom császárral született. Az elsővel kb. fél év után jött meg és folytattam a szoptatást, a másodiknál 9 hónap után (és akkor abba is hagyta a babám a szopizást), a harmadikkal ki sem maradt :-S (pedig szoptattam) - a 6 hetet végigvéreztem és utána 4 hét múlva megjött megint és azután is rendszeresen.
2016. szept. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
sima szülés és császár után is 8 hónappal,2-2,5 éves korukig szoptattam őket,szóval nekem még a szoptatáshoz sem volt köze.
2016. szept. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Akkor nem aggódom.Sajnos szoptatni nem tudtam az életmentő császár után, nem idnult meg a tej 😣😣
2016. szept. 25. 22:26
 6/11 anonim ***** válasza:
8 hónappal szules utan (szoptattam)
2016. szept. 26. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nem szoptatsz akkor lehet megkérdezném az orvost, hogy ez így meddig normális?
2016. szept. 26. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Vilcsianyuja ***** válasza:
Ahogy előző írta. Ha szoptatnál, semmi rendkívüli nem lenne abban, hogy még nem jött meg, viszont szoptatás nélkül nem biztos, hogy normális. Fel kellene hívni és megkérdezni erről az orvosodat. Az, hogy császáros voltál, ebből a szempontból lényegtelen.
2016. szept. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Július végén szültem, szeptember végén jött meg (előtte napra pontosan 6 hétig véreztem a műtétet követően, tehát nem volt túl sok vérmentes napom ... )
2016. szept. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
4 hónapig szoptattam, szoptatás elmaradása után kb másfél hónapra jött meg.
2016. szept. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!