Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pasik mit szólnátok ha a lány...

Pasik mit szólnátok ha a lány terhes lenne de nem mondaná el nektek hanem le lépne messzire, és csak később tudnátok meg hogy a tiétek a gyermek?

Figyelt kérdés
2019. dec. 13. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
attól függ, én nem húztam gumit, vagy azt hazudta szed gyógyszert?
2019. dec. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Azt, hogy rohadt szemét hazug kurwa, hogy merte...


Ha titokban elveteti, akkor gyilkos hazug kurwa...


Ha közli, és elveteti, mi jogon...


Ha közli és meg akarja tartani, ne szórakozzon már, az a személyi szabadságot és az anyagi forrásokat korlátozza....



Magyarul így is, úgyis a nő lesz a köc$ög, ha erről a témáról van szó...

2019. dec. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Reálisan válaszoltam. Törölték.


Most hazudok, remélem 100%-ra pontoztok!


Kedves kérdező!


Azonnal visszafogadnám, és persze a picit is, és boldogan élnénk az idők végzetéig. Szerelemben, boldogságban.


Ez megfelel?

2019. dec. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%

Én lány vagyok, de mi az, hogy "tiéd a gyerek"? Akibe 1 spermát adott bele, aztán a másik kihordta, megszülte, nevelte?

Szerintem semmi köze ehhez a fickónak, a nő joga dönteni.

2019. dec. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es, persze akkor majd lesz köze hozzá, amikor tartod a markodat gyerektartásért, ugye?
2019. dec. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én úgy értettem a kérdést, hogy később véletlenül kiderül, ergo nem tartotta a nő a markát.
2019. dec. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, aki gyerektartást akar, az előbb kiköveteli a zsét és aztán lèp le messzire.
2019. dec. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!