Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 15 hónaposnak mi kerüljön a...

15 hónaposnak mi kerüljön a Mikulás csomagba, ami nem drága játék és nem agyon cukrozott édesség, csoki?

Figyelt kérdés

Nem vagyok híve annak, hogy Mikulásra nagyon beruházzunk (pl. több ezerért játék); nálunk hagyományosan egy Mikulás csomag van, egy kis édességgel, gyümölccsel, és kész.

Azért vagyok mégis dilemmában, mert még nem szeretnék csokit, édességet adni a kislányomnak (addig amíg ez még rajtam múlik, és uralható).

Tudtok adni ötleteket?


2019. okt. 27. 12:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Banán, mogyoró, keksz, datolya, mandatin, narancs.
2019. okt. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Mi csak gyümölcsöt és saját készítésű cukormentes sütit tettünk bele ill egy kézzel várt mikulast.
2019. okt. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Gránátalma, mandarin, házi készítésű kekszek szoktak nálunk belekerülni. Mindig van benne valami apró játék, akár csak egy kicsi plüss vagy figura, egy mesekönyv. És egy pici hasznos is (egy pár zokni, egy pár kiskesztyű, ilyesmi), amire amúgy is szüksége van. Nem szoktam külön előtte bevásárolni -nyilván a gyümölcsöket igen-, hanem évközben amit nagyon kinéz magának azt megveszem és elteszem.

3 lányom és egy fiam van.

2019. okt. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Narancs, alma,( almaszirom), nem vezettem be a dióféléket, lehet ez lesz az alkalom)

Biztos kap egy figurát. A csokinikulás helyett.

Igaz tavaly vettem, de most a mérete egy mikulásfigurás zokni (3d fej az orrán-vicces)


De eddig nem is agyaltam ezen

Nem a legegészségesebb, de szereti a ropit.


Ő 17 hónapos lesz.

2019. okt. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%
Cukkini.
2019. okt. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%
Magvak, méhpempő, tobozok, kavicsok és mályabokorból saját készítésű virgács
2019. okt. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Ekkorának szerintem egy csoki árárért már valami homokozóforma, kislabda, kréta vagy hangszer (síp, harang) nagy siker lenne.
2019. okt. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat köszönöm; az utolsó kettőnek meg gratulálok: ennyi IQ-val biztosan sokkal könnyebb az élet...
2019. okt. 27. 14:31
 9/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat 7-es, szinte egyszerre küldtük el. Nyilván #5, #6-nak szólt...
2019. okt. 27. 14:33
 10/11 anonim ***** válasza:
39%
Fürdőjáték esetleg? De a kesztyű, zokni is jó ötlet.
2019. okt. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!