Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol lehet kapni 24-es méretben...

Hol lehet kapni 24-es méretben csúszásgátlós zoknit?

Figyelt kérdés

Egyáltalán lehet még ilyen méretben kapni? Kislányom kinőtte a 21-23-as méretűt és hiába kerestem eddig bárhol csak sima zokni volt 24-es méretben. A vékonyabb sima pamut érdekelne...


Köszi a válaszokat!


2011. jan. 25. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Én jó múltkor felnőtt méretben is láttam a lidl-ben.Nézd meg a c&a-ban.Vagy a brendonban.
2011. jan. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tesco, rózsaszinű és kék, vastag, 3 páras kiszerelés, az árát most nem tudom, de nekem is ilyen van, 24-es a lábuk, a múltkor majdnem vettem, de rájöttem, hogy van, pedig jó árban volt :-)
2011. jan. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Deichmannban
2011. jan. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Lidl-ben már néztem, de csak sima van sajnos. Brendonban 21-es méretű a legnagyobb. A Váci úti Tescoban is néztem ott egy darab sem volt :-(

De akkor szétnézek a Deichmannban is.

Akkor ezek szerint gyártanak még ekkora méretben is csúszásgátlósat. Ez jó hír :-)))


Esetleg még valahol????

2011. jan. 26. 13:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a KIK-ben vettem pár hete.
2011. jan. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi az is van a közelben. Ott is megnézem. :-)
2011. jan. 26. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!