Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lassan 11 honapos babanak mar...

Lassan 11 honapos babanak mar nyugodtabban kene ejjel aludnia? Többi lent

Figyelt kérdés
Kislányom ejjel eleg nyugtalanul alszik. Sokszor cumiert kel, viszint sokszor cumival a szajaban is felsir. En mar fogtam mindenre, takonykór, fogzas, ehes avagy tul sok a tapszer, melege van, fazik, nem eleg kenyelmes a helye. Mindent probaltam. Vagyis remelem nem mkndent es valaki megvalto tanaccsal jon :D persze ha meg mindig nornalis h nem alszik 2 oranal tobbet nyoszorges nelkul elfogadom.
2019. dec. 18. 10:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja es tapszeres 4 hos kora ota
2019. dec. 18. 10:55
 2/12 anonim ***** válasza:
14 hónaposom is így alszik.
2019. dec. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Normális csak pech 😊

Szerintem nem nagyon tudsz mit tenni ha az alap dolgok okék pl nem túl meleg a szoba, jól evett este stb.

A cumit magának nem tudja visszatenni?

2019. dec. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Erdekes, de ejjel nem nyul a cumiert.

Most beteg volt, igy egyutt is aludtunk sokszor, gondolom nehez a visszaallas. En egyebkent ezt normalisnak gondoltam mig kaptam par megjegyzest, hogy mar azert ideje lenne jol aludnia ejjel. Aztan elgondolkodtam :)

Ezek szerint ő igy alszik :D

2019. dec. 18. 12:09
 5/12 anonim ***** válasza:
Őket így programozta az evolúció, hogy magatehetetlenségükben semmiképp ne izolàlódjanak, illetve a tej is semmiképp ne fogyjon el (akkor is ha ő tápszeres), ezért ez teljesen oké, az egyil baba így a másik úgy érik. Semmi gond nincs vele.
2019. dec. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ilyen asszisztált szabad játék? Hogy csak ott vagy és figyeled és kommentelsz amikor rádnéz? Én a 11 hónaposssal így játszom. Ülök mellette ha mutatja a helikopterét (az a kedvenc lány létére) mondom, hogy "nahát megjött Bvu a helikopter is"? (Ő hívja bvu-nak).
2019. dec. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nálunk még mindig ez a helyzet pedig 15 hónapos. Már egy ideje enni nem kér éjjel de anyósom még mindig azzal nyaggat, hogy adjak neki teát akkor majd nem ébred. Nem hiszi el hogy nem enni kel 🤣

Én már elfogadtam hogy ő ilyen.

2019. dec. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ha nem fordul felém akkor hagyom de nem foglalkozom mással max lapozgatok egy újságot. Nekünk ez nagyon jó játékforma. Délelőtt a házimunkák miatt pörgés van nálunk is, de egy ilyen játszás után mindig újra türelmes. És amúgy a szabad játék a leghadznosabb is nekik
2019. dec. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Óbakker a 6-7et nen ide akartam.
2019. dec. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a szeparációs szorongás felerősödik nála éjjel? Nálunk már egész jól aludt, egyszer-kétszer végigaludta az estét, tartott ez két hétig és megint össze-vissza alszik, de nála tuti a szepa az ok, mert nap közben meg pl csak rajtam alszik mint újszülött korában éjjel meg legszívesebben belém bújna ha tehetné. Ő 9,5 hónapos.
2019. dec. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!