Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha a család...

Mit lehet tenni ha a család szerint a járókában a helye a lányunknak s az ágyában kell aludnia?

Figyelt kérdés

11hós,már feláll,lépeget.főleg mászik. Köztnk alszik. Járójába is csak addig teszem be mig wc-zek.s nem fogják fel h nem érzi jól magát ott,szerintük mi neveltük rosszul. Hogy ninvs el a járókában. s ez nekem nagyon rosszul esik.

Igaz mi 25.ők a dédszlei:70-80.Többiek elfogsdták h nincs a járókában.


2011. márc. 23. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak magadra hallgass! A te gyereked, te tudod mi jó neki!! Attól, hogy te fiatal vagy, még te vagy az anyukája, te ismered a legjobban!
2011. márc. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sötétben írsz?Alig lehet értelmezni(mellényúlsz a betűknek!)

Alvás tényleg már a kiságyában legyen, később nagyon nehéz lesz odaszoktatni, magaddal szúrsz ki.És neki is jobb lenne ott mindenképp.

A járókatéma: hát te tudod hogy nem marad meg benne, örökmozgó , igényli a teret, sőt ahogy írtad, hogy már sétál, persze hogy nem érzi jól magát, amikor a világot akarja felfedezni.

Annyi időre amikor dolgod van beteszed, játszik , ennyi.

Közöld velünk, hogy már nem 4 hónapos aki elvan azzal, hogy nézegeti a játékait.

Szerintem pont jól neveled,foglalkozol vele, és nem az van hogy leteszed , azt csináljon amit akar.Jó nyilván egyedül is el kell tudnia vmennyi időt játszani,meg kell találni az aranyközéputat.

2011. márc. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Az enyémek se bírták ha körbekerítették őket, se járókát, a rácsos ágy is mutatóba volt nálunk.

Semmi bajuk nem lett tőle.

Ha kiságyba meg járókába rakod, akkor meg ugrálhatsz az üvöltő gyerekhez.


Amúgy meg ti vagytok a szülei, nektek kell egyetérteni. A dédszülők pedig "csak" dédszülők, tudomásul kell venni, hogy a ti felelősségetek nevelni a kicsit. Ha te leszel dédszülő, akkor te sem szólhatsz bele a dédunoka nevelésébe. Tanácsot lehet adni, ami jó azt megfogadni, de ennyi.

2011. márc. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen azért mondják ezt, mert ők ezt nem szokták meg. Anyósom nem bírja a mai napig felfogni, hogy a 10 hónapos lányom miért nincs egész nap a kiságyban. Ő így csinálta anno. Nagymamám meg nem tudta megemészteni , hogy a lányomat miért teszem 5 hónaposan a földre (persze szőnyeg és pléd is volt alatta). Nem biztos , hogy bántani akarnak ezzel. Én mindig azt mondtam , az akkor volt, most meg most van.
2011. márc. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Az előző hozzászólónak: Én igény szerint szoptattam és nem mértem a gyereket. Anyám majdnem infarktust kapott, szerintem ez nála kimerítette a gyermekbántalmazás esetét.

Amikor közöltem vele, hogy nem ihat cukros teát, csak vizet éjszaka, akkor azt mondta hogy az gyerekkínzás. A nagyobb 3 hónapos korától 6 hónapos koráig minden nap azt hallgattam, hogy mikor kap már az a szerencsétlen végre gyümölcsöt.

A másodiknál már megszokta hogy úgyis azt csinálok amit akarok.


De a jó az volt, hogy rábízhattam a gyerekeket, mert titokban nem etette meg almával, a kakiján úgyis láttam volna.

2011. márc. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:-)

igen sötétben irtam a Zsivány épp aludt.S azért gépe1ltem el mert nincs ü betűm,vagyis nem mindig jó .

S ő állandóan mászik ide oda,meg feláll. Olyan nehéz,igy jó szülőnek lenni.igy is elég rossz mert kicsi a szulya,mindent amit kap (pl tegnap egész banánt megevett) s azt is lemozogja,) meg hogy fontosabb nekem h vele legyek. S a konyh0át meg akkor rendbe te

2011. márc. 24. 11:20
 7/7 A kérdező kommentje:

szem amikor a párom hazaér a munkából s akkor ő babázik. Szóval olyan nehéz..

Szerintem még ha nem alszik az ágyában egyébként nem gond. Fél évig az ágyában aludt nagyon jól. De volt egyszer nagyon beteg,éjjelente is 3-4szoopi kellett neki!akkor bevettük magam mellé h ne kelljen a páromon átmenni.

Szerintem már ha nem cicin fog elaludni este és lehet neki estimesét olvasni,meg álomba lehet simizni stb,meg ilyenek akkor már könnyebb lesz saját ágyikóban altatni. de mindezt szerintem...

2011. márc. 24. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!