Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 9 hónapos babám egy hónapja...

Alexandmariaak kérdése:

9 hónapos babám egy hónapja nem alszik éjjel este 11 fele ébred és reggel 6kor alszik el akkor is csak 2orára egesznap fél órát alszik valaki ajánl napirendet?

Figyelt kérdés
2019. dec. 19. 05:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés e z egy ekkora gyereknek. Mibaja? Fog?
2019. dec. 19. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egész éjszaka ébren van? Ilyenkor mit csináltok,próbálod visszaaltatni,vagy villanyt kapcsolsz és játszik?

Az én 8 hónapos babám is rosszul alszik másfél hónapja. Ennyire nem,de önmagához képest igen.

Napirend:

5- kor ébred,ekkor már nem tudom visszaaltatni. Kap 200 ml.tápszert.

8-ig játszik. Ekkor muuszáj ismét tápszerrel kínálni (bár így 6x eszik,pedig már átálltunk az 5x-i evésre),ebbe belealszik.

10 körül ébred. Gyümölcsöt eszik.

1-ig játék. Ekkor főzelék,hússal. Majd hosszú séta. A babakocsiban alszik.

Időjárástól függően érkezünk haza. Du.3-4 körül. Uzsonnára tejpépet eszik.

Ekkor már apuka is itthon van. Közös játék.

Fél 8 körül fürdés,8-kor 200 ml.tápszer,amibe belealszik.

Fél 11 körül ébred. Nincs villanygyújtás. Ölben alszik vissza fél-1 órán belül. 1,5 óra után kezdődik elölről. Így megy 5-ig.

Én már zombi-üzemmódban vagyok.

De egyszer csak vége lesz.

Nektek milyen a napirendetek?

2019. dec. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon kevés alvás neki.

Az én lányom is 9 hónapos.


Reggel 7kor ébresztő, a nagyot suliba kell vinni, hétvégén van hogy 8ig is alszik.

Eszik 120-150 ml tápszert.


Nagyot elvisszük, boltba megyünk stb, mikor hazaérünk még van egy kis játék, van hogy ilyenkor is eszik egy kis tápszert.


9 körül alvás, másfél-2 órát alszik.


Utána tízórai.


Játék van kb délig, aztán megyünk a nagyért a suliba.


Fél 1-1 óra körül ebédel, kb fél 2kor alszik másfél órát. Ébredés után általában kér tápszert.


Utána séta, majd uzsonna.


Van hogy 5 óra körül elalszik 30-40 percre, de nem mindig sikerül elaltatni. Ilyenkor szenvedés van estig...


Fél 7kor eszik pépet, 7-negyed 8kor fürdés.


Legkésőbb 3/4 8kor ágyban van, kap tápszert, valamikor elalszik rajta, de általában nem,meg se eszi egyszerre az adagot.

Ilyenkor lámpát már nem kapcsolunk, csak a tv megy a háttérben, az ágyról már fürdés után nem mehet le csak felpörgetné magát, ha nem alszik el akkor bohóckodik, ide dől-oda dől, kínálgatva van a maradék tápszerrel, és max 9ig elalszik.


Alszik reggelig.

2019. dec. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A lanyom meg cicizik. Mindenki azt mondja nagy mar ahoz hogy felcserelje az eszakat a nappallal. Felek igy kimeriszti magat. Amint felkel elkezd jatszani galyogni maszkalni.. Es ez igy megy egy hónapja.. Sokan mondtak adjak neki eszakara c kupot es visszaal normal ra 1 kipihent eszakank volt de azota igy ugyan ugy megy minden
2019. dec. 19. 10:11
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Én ilyen miatt biztos nem adnék kúpot, először az okot kellene kideríteni, hogy miért csinálja ezt, vagyis miért nem alszik eleget.

Hogy néz ki egy napotok?

2019. dec. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A napunk ugy nez ki hogy elalszik ugye hajnal 5.6 ora fele alszik max nagyon max 9ig. Jatszik eszik olyan 2ora fele elalszik max 1oracskara utana vegig felvan eszik jatszik 8kor furdes utana vacsora konnyu kaja!! Vagy 11fele ebred vagy ejfelkor es ugyan ugy reggel 5 6 kor alszik.. Vittem vedonohoz azt mondta lehet vashianyos unepek utan kell vinnem vervetelre de a vashiany nen hatarolhassa az alvast en mar 10eves korom ota az vagyok
2019. dec. 19. 12:19
 7/9 anonim ***** válasza:

És mikor éjszaka felébred,meg sem próbálod visszaaltatni?

Nem cserélte fel a nappalt az éjszakával. Ha így lenne,átaludná a nappalt. Viszont nagyon keveset alszik. A vashiány nem okoz ilyet,inkább aluszékonyságot és étvágytalanságot.

Nem indult be nála valamilyen nagymozgás? Ülés,felállás? Vagy lehet szepa és fogzás is.

Nálunk mindhárom egyszerre van,emiatt borult az alvása,de nem ennyire drasztikusan.

(2)

2019. dec. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mozogni nagyon sokat mozog mindig csinal valamit... Zenere meg tancol is.....ha a foga miatt lenne akkor sirna szerintem...
2019. dec. 19. 14:43
 9/9 A kérdező kommentje:
Vegig probalom amugy visszaaltatni de hiaba
2019. dec. 19. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!