Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Munka és gyerek, ki hogy...

Munka és gyerek, ki hogy csinálja hogy néz ki a napirendje hogy birjátok ha éjjel is fent vagytok a kisgyerekkel és reggel munka?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 12. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%
Fél 8 körül kelünk, fél 9re viszem oviba, 9 körül kezdem a munkát, általában 2, 3 körül végzek, megyek érte. Utána vagy boltba megyünk, vagy játszótérre. Délután megfőzök másnapra. Mindig rend van úgy ahogy, heti egyszer nagytakarítás. Van időm, de segít a férjem is, mosogat, fürdet. Kb. fél 5, 5kor nekiállok főzni, max. 30 perc, 1 óra és kész. Vacsizunk, utána játék, mesenézés, fürdés . 8 körül megy aludni. Mi kb. 10-11kor.
2018. ápr. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Nekünk is hasonló az elsövel, csak mi 7-kor kelünk és 8-ra oviba, iskolában vannak.

Èn 12-15 óráig dolgozom, és utánna hozom haza öket, takarítok. Fözni nem szoktam mert mindenki eszik a munkahelyén.

Délután megyünk táncolni, tornázni stb...

2018. ápr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Tudom,hogy off,bocsi,de az előző válaszolóktól kérdezném:Hol találtatok részmunkaidős állást?
2018. ápr. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
3/4 6-kor kelek, gyors kávé, uzsi csinálok a nagynak, aztán ébresztem őket. Elkészülünk, és max negyed8-kor indulni kell. Előbb a kicsit viszem oviba, a nagyot suliba, és 8ra megyek dolgozni. 4ig dolgozom, összeszedem őket és jövünk haza. Hét közben nem takarítok, csak hétvégén, így van egy kis időnk egymásra délután ( 5 körül érünk haza). Az éjjeli ébrenléttel kapcsolatban: ha betegség miatt nem alszik, akkor nyilván nem megyek dolgozni, itthon maradok vele. Ha más miatt, pl. Rosszat álmodik, akkor pedig átvészelem napot, nincs más választásom.
2018. ápr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
7kor kelünk, 3\4 8kor indulunk, viszem oviba, majd fél 6-ra érek oviba érte, utána bevásárlás, játszótér 8körül haza is érünk.
2018. ápr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én fodrász vagyok. 1-es
2018. ápr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az én kisfiam 19hónapos és vissza kell mennem dolgozni de kb 5x kell éjjel és fogalmam sincs hogy fogom birni kicsit parázok :(
2018. ápr. 12. 20:54
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
A bölcsi kellően ki fogja fárasztani.Én bölcsődében dolgozom,és a legtöbb rossz alvó gyerek,jó alvó lesz ahogy bölcsis lesz.
2018. ápr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%

5:45kor kelek. Kávé öltözés stb.

6kor keltem a gyereket. Fél 7, 6:45 körül indulunk a bölcsibe. Én 7:30tól dolgozom 4ig. Elmegyek a gyerekért, hazajövünk. Lepakolunk átöltözünk. Kimegyünk játszani az udvarra. Én közben bejövök az ablakból figyelem h játszik, még elmosogatok. 8kor fürdés, 9 után alszik el. Éjjel még 2-3 alkalommal kel. De általában annyi elég neki h bemegy valamelyikük hozzá megsimizni. Vagy kimegyünk vele pisilni.

Igazából már megszoktam h 3 óránként felébreszt..... már az a furcsa ha csak 1-2 alkalommal kel.

2018. ápr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%

Én egy kicsit "embertelennek" kikiáltott munkarendben dolgoztam, amikor nagyon kicsi volt a gyerkőc.

Mindenkori minden másnap (tehát hétvégén, ünnepnapokon is,amikor nem voltam szabin) hajnal 5-től este fél 11-ig, hétvégén 4-től(volt benne szünet)

Jó volt, mert tervezhető. Különösen úgy,hogy a gyerek akkor még elég beteg volt, sokszor járunk orvoshoz.

Amelyik nap én dolgoztam,a párom volt vele,amikor én otthon voltam, akkor a párom dolgozott,de ő normális munkaidőben.

Amikor bölcsis lett,akkor könnyebb lett (1,5 évesen) mert akkor már tudtam aludni nappal is.


Ugye ennek a munkarendnek a nagy hátránya volt,hogy mindig csak fél éjszakám volt,mert vagy éjfél körül kerültem ágyba vagy fél 4-kor keltem,mert indultam dolgozni.

Emellett éjszaka 2 éves koráig ébredt 1-2 alkalommal. Nem tudom hogy éltük túl.3,5 éves most,megjavult az alvókája☺

2018. ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!