Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lesz annak a kisfiúnak a...

Mi lesz annak a kisfiúnak a sorsa felnőttként, akinek ugyan van apja, de nem mutat igfazi férfi példát, inkább AFFÉLE ANDROGŰN ATTITŰD VALAMIT?

Figyelt kérdés

A nővérem férje ilyen. Azt nem árt tudni róla, hogy "EMO" volt tizenévesen és nem lett valami férfias ember. Tipikus meleg feje van, side cut haj felül, felfésülve és vékony alkat. Semmi férfiasság, de ezt még nem is lenne a világ vége, nem mindenki lehet egy nagydarab állat, de az öltözködése és a viselkedése sem éppen férfias. Öltözködés mint egy 18 éves, viselkedésről meg.... hát ugrabugrál össze vissza a gyerekkel, beszáll a gyerekek közé játszani közéjük, nem férfias példát mutat, nem tanítja meg a gyereket arra hogy NEM! Hanem beszáll játszani velük.... Szóval a NEM parancsra nem tanítja meg őt, helyette nyálasan próbálkozik hatni rá, vagy inkább még azt sem. oké, védi nagyon a gyereket, de túl sok a testiség ( nem rosszindulat, de nekem egy pedó jutott eszembe, hogy ennyit van a kezében, ölében, rajta egy gyermek egy normnális férfinek nem normális) .... Komolyan, a gyerekkel mi lesz késöbb? Most még ovis, magánóvoda persze, mert az ember mérnöknek tanult és rohadtúl keres, persze egy ilyen irodai munka, ilyen safespace féleség. De mi lesz a gyerekkel az iskolában majd? Vagy oda is mágnba megy? És akkor amikor kikerül az életbe, mi lesz vele, ha ennyire nincs neki apaképe?


Nem vagyok az erőszak híve, de szép beszéd helyett amikor a gyerek rugdalja a lábamat egy óráig a széken, egy pofonba nem halna bele.... persze ehelyett apuci hagyja, illetve amikor szólok csak az ölébe veszi és magyarázza neki, hogy így nem szabad úgy nem szabad, júj fáj a János bácsikádnak stb stb stb... hát az életben nem ezt fogja kapni....


2019. dec. 19. 19:54
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
88%

Úristen milyen életproblémáid vannak.


Semmi baja nem lesz a gyereknek.És ha valakinek a szeretetnyelve nem egyezik a tiéddel nem lesz pedo ettől.

2019. dec. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
95%

Annyira elferdült apaképed van h az borzasztó.

Neked az az apa, aki mogorva, ütlegel, ráförmed a gyerekére!

Most meg már egyből pedofil, azért mert esetleg tiniként volt biszex élménye!

Ugyan már!


Ennyi erővel én is,az vok.

Szeretem ölelgetni a lányomat(4 éves), puszilgatni, játszani vele. És nő létemre smároltam lánnyal tinédtser koromban.


Sőt a férjem ugyan így bánik a lányunkkal! Még fürdeti is. Nahh akkor ő is biztos perverz.

Ugyan már!

Te nem bírod a fejét, és van egy kis apáddal kapcsolatos defekted. Ettől még pedofilozni, nagyon súlyos dolog

2019. dec. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

"ennyit van a kezében, ölében, rajta egy gyermek egy normnális férfinek nem normális"



Akkor én se vagyok normális szerinted.


Szerintem viszont az a normális ha foglalkozom a gyerekeimmel.

2019. dec. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
78%
A fêrjem 190 centi és 130 kiló. Szóval ne mondható lányos alkatnak. Vagy egy 5 és egy 1 évesünk. Játszik velük, puszilgatja őket, ringatja, ölbe veszi őket. Nagyon sokat foglalkozik velük, és nem csak fegyelmezésre tartjuk.
2019. dec. 20. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 b1812567 ***** válasza:
100%

Játszik a gyerekkel, védi, sok testkontaktus, csupa tiltás helyett beszél a gyerekkel, lehet, hogy még SZERETI IS A GYEREKÉT??!

Nem tudom más mit gondol, de nekem ebből úgy tűnik, a legjobbat teszi. És van apaképe. Csak másmilyen. Szerencsére.


Megjegyzem, az állami oktatás irányát elnézve jobban fog járni a magániskolával is, ha még lesznek olyanok addigra.

2019. dec. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!