Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 12 éves lány a Balaton Soundon?

12 éves lány a Balaton Soundon?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek? Szerinted elvigyük magunkkal a lányunkat a Balaton Soundra? Ő nagyon szeretem jönni velünk!
2019. dec. 24. 23:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Persze, csak jól öltöztessétek fel!
2019. dec. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Hát, nem lehet elég korán kezdeni hogy megmutassátok neki a drogosok és a prostik világát, hajrá. Lehet 2-3 év múlva már ő keresi meg ott nektek a jegyre valót.
2019. dec. 25. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Semmiképpen. Mondjuk én sem mennék.
2019. dec. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem


12 évesen nem ( ilyen) fesztiválra való


Szülői felügyelettel sem

2019. dec. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
Jesszusom Szentestén már a Soundon kattogsz? Dehogy vinném.
2019. dec. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Soundra semmiképp. A legundorítóbb, legveszélyesebb fesztivál és ár-érték arányban egy nagy nulla. Semmi keresnivalója ott egy 12 éves gyereknek.

Hamarabb egy EFOTT például ami egy sokkal fiatalbarátabb fesztivál és biztonságosabb is.

2019. dec. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Persze, ha tudjatok biztosítani, hogy végig veletek legyen. Ez a tömegben azért nem egyszerű. Amúgy nem a legjobb fesztivál egy gyereknek, de a családi mintát úgyis követni akarja.
2019. dec. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen, tudunk rá vigyázni meg ő nem olyan, hogy elakar menni mindig máshová! Érted, hogy ezzel mire gondolok?
2019. dec. 25. 22:36
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog hogy tudtok rá vigyázni, de nem hiszem hogy jót tesz egy 12 évesen belőtt, vandál emberek és szexelő meg egymást faló párok látványa. Igen volt hogy a soundon konkrétan mellettem ujjazták a csajt.


De felesleges bármit is írnunk szerintem te már eldöntötted hogy viszed, hát lelked rajta, csak ne sírj ha ő is ezt a példát fogja követni.

2019. dec. 26. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egyet értek az utolsóval


Ezek a vesztivok 16b éveseknek sem valóak, hiába vannak sokan ennyi idősen ott.


/ magam is vidzonylaf fiatal vagyok.. pár ève még voltam is zenei fesztiválon .... élveztem is.. tehàt nem ezzel

Van bajom./

2019. dec. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!