Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a gyes lejárta után kapom...

Ha a gyes lejárta után kapom az álláskeresési járadékot de az is letelik és munkát még nem találtam akkor már semmit nem kapok, járt már valaki így?

Figyelt kérdés
Sajnos még munkát nem találtam, legalábbis olyat nem ami jó lenne az óvoda mellé, hogy tudjam vinni hozni a gyereket. Régi munkahelyemen felmondtam július végén mert elköltöztünk, oda nem tudnék eljárni. Már eléggé nehezen viselem, hogy nem találok munkát meg ugye az sem mindegy, hogy egy vagy két fizetésből élünk. Adókedvezményt majd adóbevalláskor igénylem vissza plusz kapom havonta a 12200 forintos családi pótlékot. Ezen kívül más nem jár, ugye?

2020. jan. 2. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Más nem jár, de majd a TB-re figyelj hogy fizesd magad után!
2020. jan. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, kapom a családi p.ot és fizetem a TB-t
2020. jan. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Február 3án jár le a járadék aztán meg 45 napig érvényes a tb, nem? Utána hol kell intézni? Az a 20on valahány ezer amit a munkanélküli központ ad az kinek jár? Bár gondolom mikor be kell mennem februárban mondják, hogy jár e nekem
2020. jan. 2. 15:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a munkanélküli segélyre gondolsz, azt már megszűntették. Nincs 20-on ezer. Ha lejárt az álláskeresési, semmit sem kapsz.
2020. jan. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam. Nem tudtam, hogy megszűnt
2020. jan. 2. 15:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Az adókedvezmény a férjednek továbbra is jár.
2020. jan. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!