Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bexsero védőoltást kisfiam...

Bexsero védőoltást kisfiam még meg kaphatja? Február 23-án lesz 2 eves.

Figyelt kérdés
Szeretném neki be adatni még ebben a hónapban. Ti be adattátok a gyereketeknek? Milyen hatással volt ra? Nincs túl sok mellék hatása?
2020. jan. 4. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Bármikor megkaphatja.

A többi kérdésedre nem tudok válaszolni, nagyon gondolkodom a beadatásán, de nem tudom mi legyen.

2020. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, beadathatod, kis láza volt utána és rosszkedve és nagyon fájt a szúrás helye a karján, másnap délután már teljesen jól volt.
2020. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lányom az első után nyűgös volt és étvágytalan 2 napig, a 2.után nem volt semmi baja. Beadathatod neki ennyi idősen is.
2020. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
17 és 19 hónaposan kapta a lányom őket. Mintha mi sem történt volna, se bágyadt nem volt, se lázas se semmi, semmilyen hatással nem volt rá. Én még nem hallottam olyanról akinek egy kis lázon és nyűgösségen felül lett volna más mellékhatása az oltásnak de ez meg gyakorlatilag bármelyik oltás után előfordulhat.
2020. jan. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!