Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ásványvíz, csapvíz babaviz...

Ásványvíz, csapvíz babaviz felforralasa után ki csapódik valami a víz tetejére?

Figyelt kérdés

Sziasztok a fenti kérdésem volna , egyszerűen minden fent említett víz tetején felforralas után ki csapódik valami cucc ... már több fajta edényben próbáltam és változatlan ! Nem tudom ez csak nálam van így én vagyok ilyen Béna vagy mindenkinél ilyen ?

Ti így oda adjatok a babátoknak? Atszuritek?

Mi lehet az egyébként ?


Válaszokat előre is köszönöm és Bocsánat a buta kérdés miatt de számomra annyira nem frankó ez .... és zavar !


Egyébként a Baba vizet csak teához forralnam fel de meg annak a tetején is van :(


2020. jan. 5. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vízkő és az ásványi anyagok
2020. jan. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A babavizet nem kell felforralni, ez a lényege. Nekem se csapvíz, se ásványvíz tetejére nem csapódott ki semmi.
2020. jan. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod 1-es!!!


2-es, írtam hogy a Baba vizet csak a teához szerettem volna felforralni! Nem is forralni inkább csak melegíteni annyira hogy legyen értelme a filtert bele tenni !

De köszi a válaszod !

2020. jan. 5. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!