Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Levert a víz? Fél éve lejárt...

Levert a víz? Fél éve lejárt ropit evett a 4 éves kisfiam! Lesz baja?

Figyelt kérdés
Szerintem valamelyik testvére fiókjában találhatta, vagy nemtudom, vagy táskában, amíg én főztem. Maradt benne kevés, még ropogott is, csodálkoztam, mert bontott volt, annyi ideig nem voltam nélküle, hogy egy egész zacskóval megegyen. Ki se tudná bontani. És nézem, bontatlan csomagolásban májusig volt jó. Verem a fejem a falba. Mi baja lesz vajon?
2020. jan. 14. 10:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem lesz. De ezt kicsit tultoltad..
2020. jan. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
83%

Ezt remélem nem kérdezted véresen komolyan... Mi baja lenne? A leges-legrosszabb esetben, ha romlott dolgot eszik, hasmenése lesz vagy hány. De a ropiban aztán semmi sincs ami meg tudna romlani.

Nagy problémáid lesznek még ahogy nő, mert egyre cifrább dolgoat fog csinálni - nem megenni - amiket ugyanúgy kezelned kell. És durvábbak lesznek mint egy fél éve lejárt ropi :D :D

Relax. Vedd be a leszarom tablettát ;)

2020. jan. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Pont most ettem meg a lányom által tegnap meghagyott ropit. Puha volt, nem ropogott, de az a reálos jó fajta lehet, ha fél év után is ropog, legközelebb én is olyat veszek.
2020. jan. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
80%

Amire az van írva, hogy "minőségét megőrzi", az nem azt jelenti, higy 2 nappal később nem lehet megwnni, hanem, hogy a maximális minőséget addig garantálják, utána az élvezeti értéke csökken, de még lehet, hogy simán ehető, pl. a ropi kevésbé ropog, vagy az adott étel színe fakóbb stb. De ettől még ehető.


Más dolog a "fogyasztható" megjelölés, ott szigorúbban kell figyelni a dátumot. Ez általában gyorsan romló ételeknél, pl. húsnál, tejterméknél van.


Egy szó mint száz, semmi baja nem lesz a lejárt ropitól, ezen felesleges hisztizni.

2020. jan. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
70%
Te játszod az eszed most, hogy milyen gondos anyuka vagy, vagy csak szimplán bolond vagy?
2020. jan. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Utolsó, ez az országunk, ilyen emberek szavaznak, akik 3 mondatba így belekötnek. Gratulálok. ennél több örömöd se legyen, ha ilyen gyűlölködő vagy.

Utolsó előtti, köszi a választ, de azért valljuk be, itt nem 2 napról van szó, hanem 8 hónapról. Persze vágom, nem lesz baja, ksöz, de nem kell azért ennyire lenézni a másikat.

Egyébként kösz a válaszokat, aki nem tudta kihagyni durvább negatív véleményezés nélkül, az menjen keressen magának egy dákót. Más enm jut eszembe. Nem azt kérdeztem, hogy verhetem e a gyerekem, vagy kirakhatom e az autóból sztem, hanem hirtelen megijedtem. Gondolom az életben nem mernek máshol megszólalni azok, akik itt keményen lehurrogják a másikat. Más ötletem nincs, nekem sosem jutna eszembe.

2020. jan. 15. 11:56
 17/19 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de egészen abszurd ilyesmitől ennyire megijedni.
2020. jan. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem nem megjátsza az aggódást, hanem tényleg ennyire butus... mi az istentől kellett megijedni hirtelen? Ijedj meg attól, hogy a kemény ropi a torkán akadhatott volna, de ne azon, hogy lejárt ....:D mégis mo romlana meg benne?


Még jó, hogy nem mosattad ki időközben a gyomrát is nagy aggodalmadban.

2020. jan. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Arra meg már inkább nem is reagálok, hogy “ilyen emberek szavaznak ebben az országban” .... pontosan egyetértünk.... ilyen tyúkeszűek, mint te :)
2020. jan. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!