Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem szeret hason lenni. Mit...

Nem szeret hason lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ugye így fejlődik, tehát napi többször teszem hasra, viszont sír tőle és sajnálom emiatt. Hogyan tetszhetne neki? Már mellé fekszem játékot teszek oda, de utálja. Nehezen is tolja fel a kis fejét emiatt.
2020. jan. 16. 09:16
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
A legtöbb baba nem szereti egy darabig, utána már inkább hason szeretnek nézelődni. Kicsit erőltesd, de ne kínozd, én legalábbis így csináltam. Illetve rájöttem, hogy, kemény felületen tudja csak emelni a fejét, nálunk ez egy kókusz matrac volt, ami olyan kemény, hogy aludni nem is tudott rajta, viszont a fejét megemelni a saját puhább, ikeás matracán nem tudta.
2020. jan. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Mennyi idős? Az én lányom sem szeretett hason lenni, nem is erőltettem. Persze azért többször rövidebb időre letettem, hogy szokja. Úgy nem is volt baj, csak sokáig nem bírta. De aztán ahogy teltek a hónapok, egyre jobban megszerette, és egyre többet is volt a játszószőnyegen. Szerintem ne add fel, próbálkozz továbbra is. Védőnővel beszéltél erről?
2020. jan. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És meddig nem szeret? 3 hós lassan
2020. jan. 16. 09:23
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Feküdj hanyatt és tedd a mellkasodra. Nem fog ellenkezni. 😊
2020. jan. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Feküdj le, fektesd a mellkasomra, beszélj hozzá. Ezt a legtöbb baba szereti.
2020. jan. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Az enyém addig utált hason lenni ameddig el nem kezdett forogni. Hátról hasra fordult először és nem fordítva 😅 kb 4 hónaposan.
2020. jan. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem lehet, hogy feszesek az izmok a nyakában, hátában? Nálunk is hasonló volt a helyzet, gyógytornászhoz vittük, hamar helyrejött.
2020. jan. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindegyik utálja. A fiam is sírt, de muszáj nekik hason lenni. Legyél mellette, támogasd, érezze, hogy nincs egyedül. Ha tudja tartani magát nem fogja utálni.
2020. jan. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! Mellkas baba. Ott alszik, ott kitolja magát
2020. jan. 16. 15:47
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi is úgy voltunk, mint a #6-os válaszoló. Ahogy hátról hasra fordult, kénytelen volt többet hason lenni, utálta meg nyöszörgött, amíg nem tudott visszafordulni, nekünk kellett segíteni, de így egyre többet került hasra, egyre jobban erősödött. Én anno reggelente az ágyunkban játszottam vele, ott egy szintben volt velem, több ideig elvolt hason (max. 10 perc :) ), az volt a gyakorlásunk. Én is kétségbe voltam esve, de aztán magától elmúlt ez a probléma.
2020. febr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!