Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért nem szeret hason lenni a...

Mért nem szeret hason lenni a kislányom?

Figyelt kérdés
3 hónapos és nem igazán szeret hason lenni. Ha mégis sikerül úgy leraknom, hogy nem sír, túl sokáig nem marad úgy. Mi lehet a gond? Hogy tudnám megszerettetni vele?

2019. máj. 14. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem sehogy. Lányom is utált hason lenni, mikor elkezdett forogni onnantól kezdve csak hason szeretett, mostmar hason is alszik :)
2019. máj. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Amíg nem tud magától átfordulni, tedd a hátára, ha úgy kényelmesebb neki.
2019. máj. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tedd a mellkasodra, ott szeretni fogja. 😊
2019. máj. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, a mellkasomon szeret lenni, avval nincs gond. Csak a védőnő mondta, hogy tegyem sűrűn le hasra a játszószőnyegre.
2019. máj. 14. 20:40
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem tudja ilyenkor jól elhelyezni a végtagjait, fejét, kényelmetlen lehet neki.

Vsz semmi extra oka. Nálunk viszont a fejemelés is késett, a nyakizmai az egyik oldalon feszesebbek voltak, gyógytorna kellett.

Most 4 hónapos. Szépen emeli a fejét de csak rövid ideig van el hason most is.

2019. máj. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Azért, mert szinte egyik sem szeret hason lenni, ilyen kicsi korában.
2019. máj. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Néhány perc is sokat jelent! Aztán majd növekszik ez az idő.

Egyébként nálunk is torna kellett, mint ahogy az előző írta. Ha rendesen foglalkoznak veletek, akkor a doki/védőnő ajánlani fogja a tornát, ha szükségesnek látják. Ha nem kell, akkor csak legyél türelmes:)

2019. máj. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én sem szeretném erőltetni, nem tudom, a védőnő mért erősködik evvel.
2019. máj. 14. 21:17
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért erősködik szerintem, mert így segíted a mozgásfejlődését. Először a fejét emeli, aztán a mellkasát, aztán kúszik, mászik... Ha soha nem teszed hasra, az nem jó, de erőltetni sem szabad.
2019. máj. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!