Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki szült még 2010. 02.12-én?...

Ki szült még 2010. 02.12-én? Hogy vagytok? Mit tud már a babátok? Mekkora? Fiú vagy lány? Alszik jól? Mit eszik? Mindenre kíváncsi vagyok!

Figyelt kérdés

Lehet, hogy elcsépelt kérdés, de engem érdekel, hogy fejlődik.

A Kisfiamat a Róbert Károly Klinikán szültem 50 centivel, 3,5 kilóval, most 68 centi, majdnem 7,5 kiló!

Forog oda-vissza, és a napokban négykézlábra állt, folyamatosan mozog, dumál, szóval jól kifáraszt.:) Nektek is ilyen kis buzgómócsing?:) Egyesek szerint még csak most jön a neheze...


2010. júl. 21. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
A sógornőm kislánya akkor született:) Orsi a neve, és nagyon szépen fejlődik:)
2010. júl. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az én babám febr 19-én született, 1 hét hátrányban vagyunk.

Kislány, Anna - oda-vissza forog, kúszik. Minden betuszkol a szájába, már látszik a fog az iny alatt, remélem hamarosan kibújik. 2 napja nagyokat visit. Megfigyeltem, h mindenkivel máképp "beszélget", más hangokat ad ki, más hangsúllyal.

Nagyon szenved a melegtől, szegénykém. Csupa meleg kiütés a felsőteste.:-((

6750 gr, 76 cm.

2010. júl. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi 3 nappal idősebbek vagyunk, 2010.02.09-én született a kisfiam a János kórházban. Ha nem gond, leírom ő miket tud. :)

Szóval 2600 gramm volt, és 53 centi (35. héten született). Most 6200 gramm körül van, és 62-63 centi lehet. Anyatejes, két hete kóstolgatunk almát és őszibarackot. Forgunk minden irányba, ha úgy fogom mindenáron ülésbe akarja húzni magát. Hason fekve imádja kinyomni a buksiját, élvezi, hogy arra nézhet, amerre ő akar. Háton fekve pedig pillanatok alatt körbe forog a játszószőnyegen (meg a kiságyában is). Fogacskánk még nincs, de már elég kemény az alsó ínye. Mindent a szájába vesz, és mindent "rágcsál". Szövegelni tud ő is, és a legjobban úgy szeret, ha egyik ujja a szájában van!

Nem unatkozom mellette!!! :)

2010. júl. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Örülök, hogy mindenki ilyen szépen fejlődik. Akkor nagyjából hasonló a menet.:) Bencus fogacskái még várnak a kibújással, de a nyáladzás, harapdálás, néhány éjszakai felsírás kezd gyanús lenni. Ő is ujjával a szájában mondja a magáét!:)Melegkiütés az van nálunk is.:( Sajna kb 1 hete már nincs több tejcsi, de viszonylag jól jött ki, hogy pont elkezdhettük a hozzátáplálást.

Uhh, Anna baba jó hosszú kislány lesz!

Na és hol vannak a fiúk?:)

2010. júl. 21. 23:04
 5/8 A kérdező kommentje:
Most látom, hogy a 3. hozzászóló is fiús anyuka, csak nem írta le a nevét:)
2010. júl. 21. 23:06
 6/8 anonim ***** válasza:

3. hozzászóló vagyok!

A kisfiamat Tamás Barnabásnak hívják, de elég ritkán szólítjuk a nevén. Beceneve annyi van, hogy hihetetlen, de a kedvenc, és legtöbbször használt az a Bubu! :)

2010. júl. 22. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocs az Offért, csak olvasom, hogy mekkora a babátok, akkor az én kislányom tényleg nagy, pont egy hónappal utánatok született, március 12 és 7,75 kiló és 69 centi.
2010. júl. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia. Az Én kislányom 02.17-én született 4100g-mal és 56cm-vel, tegnap mértük és pontosan 8kg. a kis drágám.

A mi nevünk Lili. Sokat gögicsél,gagyog és visitozik.

8 hetes koráig szopizott, mostmár csak tápszer és rizspép és a mellé táplálás. ( alma, barack,sütötök,sárgarépa...stp.) Az éjszakákat már 10 hetes kora ota átalussza. Oldalára fordul és hasról a hátára és ma elösször a hátárol a hasára.

Nagyon jó gyerek, Imádom

Jó egészséget mindenkinek és kitartást ebben a nagy melegben.

2010. júl. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!