Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ez belefér?

Szerintetek ez belefér?

Figyelt kérdés
Párommal elmennénk szaunázni egyik este, hisz olyan rég fordítottunk egymásra időt. Ezidőre az anyukámra bíznám a babánkat, aki 12 hetes. Szerintetek ez belefér? Pár óra lenne. Még nem kérdeztem rá, mert bűntudatom van.
2020. jan. 16. 10:31
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Az fér bele ami neked és a családodnak. Van aki lazán ott hagyja és van aki nem. Ez annyira eltérő.
2020. jan. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Bele hát. Attól még nem vagy szaranya, hogy kicsit kimozdultok. Ha van segítség miért ne?
2020. jan. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Az én kislányom kb.2 hónapos volt amikor először anyukámnál aludt. Esküvőre mentünk, nem akartuk kínozni, így mamánál aludt. Most 6 és fél hónapos azóta még 2-szer aludt ott, kb.2 naponta ott van majdnem egész nap mert vezetni tanulok. Szerintem amit ti éreztek az fér bele. Az se jobb ha utána nem marad meg senkivel, neked meg pl.dolgod lenne ahová nem viheted magaddal. 🙂
2020. jan. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Előző vagyok, még annyit hozzá tennék, hogy szerintem is kell a kapcsolatot ápolni, egymásra fordítani egy kis időt. Szerintem egyáltalán nem elítélendő, sőt, kell ez nektek is 🙂
2020. jan. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
4%
Nem fér bele. Majd ha leérettségizett, akkor mehettek ide-oda néha.
2020. jan. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!