Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek kiscsoportos gyereke...

Akinek kiscsoportos gyereke van és folyton beteg hogy tud mellette dolgozni?

Figyelt kérdés
Februárban kezdek, de a kisfiam 2 hetente beteg. Már előre parázok mi lesz így. Nagyszülők is dolgoznak még, páromnak meg néha 1-2 hetet külföldön kell dolgoznia szóval szinte mindig nekem kell itthon maradni. Bölcsődében fogok dolgozni szóval így aki a váltásom annak kéne egész nap lenni ha nem megyek.

2020. jan. 16. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
14%
Kezdj neki tiszta méhpempőt adni. Reggel éhgyomorra 1 gramm a nyelve alá, utána fél óráig ne egyen. Nem lesz beteg többé.
2020. jan. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%
Amikor visszamentem dolgozni úgy csináltuk, hogy első betegségnél apuka szabadság, másodiknál anyuka szabadság, harmadiknál apuka táppénz, negyediknél anyuka táppénz. Ezzel el is telt annyi idő, hogy megerősödött a gyerek és sokkal ritkábban volt beteg.
2020. jan. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Mivel én probaidős voltam, mindig a párom maradt itthon a naggyal, amig beteg volt.
2020. febr. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Csak és kizárólag nagyszülővel lehet megoldani, ha mindketten dolgoztok. Azok a kollégáim, akiknél ott volt a nagymama, hatalmas előnyben voltak a többiekhez képest.

Nekem az előző munkahelyemen azért kellett felmondanom, mert sokat volt beteg a gyerek. És ezt nem lehet szabadsággal megoldani, még az is túl sok ha felváltva mentek táppénzre a férjeddl, mert az elején az egy hét ovi, két hét otthoni betegséget nincs az a munkahely ami tolerálná. Sajnos ez az igazság. Míg a gyerek immunrendszere megerősödik, az minimum 1 év, de inkább 2, és akkor itt még nem beszélünk olyan esetről, amikor valami egyéb betegségre is hajlamos a gyerek...

2020. febr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!