Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kinek mi a One Step terhességi...

Kinek mi a One Step terhességi teszről a véleménye?

Figyelt kérdés
Egyszer negatív, egyszer pozitívot mutat. Holott semmi sehol. Volt egy vetélésem a doki szerint, pedig 4 negatív tesztel, 3 napos görcsös, darabos vérzéssel mentem be az orvoshoz. Azt mondta ha nem volt ilyenem, lehet ez vetélés is. De.. Nah mind1 hosszú. Rá 3 napra nagyon halvány pozitív lett a tesztem. Rá 2 naponta teszteltem, mind negatív. Ma teszteltem,(doki mondta teszteljek mielőtt megyek) megint nagyon halvány pozitív lett. Hasam alja fáj,vagy hol jobb, hol bal oldalt fáj. Egyre többet fájnak a bimbóim. Hát fájás, derék fájás, folyton fáradságon kívül talán néha a fájdalmas szeretkezés a bajom. Más nincs. Azt mondta a doki hogy nimcs semmi bajom, rák szűrést csinált. De végig olyan bunkó volt. Pedig csak megszeretnék rólla győződni hogy semmi bajom nincs, mert babát szeretnénk, nem szeretnénk ha bármi akadája lenne a babának. Nah de abba, hagyom, bocsi csajok 😅😂 nem ez miatt fordultam hozzátok. Nah szóval, kinek mi a véleménye a One Step terhességi teszről? Nekem gyanusnak tűnik lassan. Mintha nem lenne kiszámítható. 🤨🤔
2020. jan. 23. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem jo. Csak draga teszteket veszek, vettem, nem ezen sporolok.
2020. jan. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Személyes tapasztalatom szerint az egyik legrosszabb, ha korai terhességet akarsz kimutatni vele. Persze, ha vársz 1-2 hetet, akkor ez is biztos, hogy szuper jól kimutatja.
2020. jan. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak én gondolom, hogy egy kalap szarok. 😑🙄 Már bocsánatot kérek a csúnya beszédért. De lehet doktort is váltok. Mert ez majdnem csak a levegőben vizsgál. Most, ma legalábbis csak ott vizsgált, pedig azt mondta hogy alaposan meg fog vizsgálni. Hiába mondtam neki hogy ott fáj, hol fáj, stb, kb szart rá. Nesze neked Dr. Korányi László doktor Úr 🖕
2020. jan. 23. 13:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tökéletesen mutatta már nemvart előtt . Egyébként vérvétel ami ilyenkor kellett volna.
2020. jan. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó, ebayrol rendeltem 50-et, de már az első 2 csíkos lett. Azóta jófogáson hirdetem a többit. Ha érdekel esetleg, írj rám.
2020. jan. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Írok
2020. jan. 23. 17:06
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
1 napos késésnél ( előbb nem is próbálkoztam) mind a 2 terhességemet kimutatta.
2020. jan. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!