Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Új Predictor Early Terhességi...

Új Predictor Early Terhességi Tesztről kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sokat olvastam itt erről a tesztről pozitívat és negatívat is, én tegnap vettem az újat a Rossmanban ma reggel halvány pozitív lett a 2.csík. Nekem volt pár hónapja laparoszkópiás műtétem ahol az egyik oldalam lett 100%-osan átjárható. Szívesen töltök fel a tesztről képet. Én nem szeretnék semmit beképzelni, de sok teszten túl vagyok már és egyik sem mutatott ilyet. 12.06-a körül volt peteérésem előtte, aznap és utána is voltunk együtt a párommal. Ezzel az újabbal milyen tapasztalatotok volt? 6 nappal hamarabb ki mutatja állítólag a nem várt előtt, ebben mondjuk nem hiszek, én a nem várt előtt sosem teszteltem! Válaszokat előre is köszönöm!

#terhességi teszt #Predictor #terhességi teszt vélemény
2016. dec. 22. 11:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Nekem ez a vèlemènyem ròla. 10.dpo es 12.dpo.🤗

[link]

2016. dec. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
A teszt igazábol vagy konkrétan negatív vagy pozitív. Szerintem csinálj mégegyet hogy biztos legyél abban hogy baba van a dologban mert nagyon rosszul tud esni ha bele éled magad és utána kiderül hogy mégsem :/
2016. dec. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Szerintem nem annyira érzékeny, mint ahogy reklámozzák, nekem a nemvárt napján is full negatív lett, pedig akkor már baba volt a dologban. :)

Ha neked halvány pozitív, akkor annak oka van. ;)

2016. dec. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm Lányok a válaszokat, aranyosak vagytok! :) Holnap reggel úgy gondoltam egy másikat azért még csinálok, biztos ami biztos, de én is úgy gondolom, hogy nem véletlen, mivel tünetek is vannak nálam hét eleje óta. :)
2016. dec. 22. 12:37
 5/24 A kérdező kommentje:

Még az első válaszolónak :) :


Nekem ugyan ilyen volt ma reggel, mint neked az alsó!


Ez jó jel, kicsit meg nyugtattál! :)

2016. dec. 22. 12:42
 6/24 A kérdező kommentje:
2016. dec. 22. 12:48
 7/24 anonim ***** válasza:
1 es vagyok. Ez pozitiv lesz bizony🤗🤗🤗
2016. dec. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Pár nap múlva írok, remélem már erősebb lesz a 2.csíkom! :))))
2016. dec. 22. 13:25
 9/24 anonim ***** válasza:
Vàrom🤗
2016. dec. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Szia!

Te rózsaszínűnek látod a csíkot?

Így képernyőn nézegetve inkább fehéres szűrke.

Nekem is volt ilyen és sajnos nem lett baba.De ha színesnek látod akkor az jó:)Időn belül jött ki?

2016. dec. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!