Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki szed valami nyugtatót?

Figyelt kérdés
Miért kellett?Ki írta fel?Használ-e?
2010. júl. 22. 13:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Ma már úgy éreztem, jól jönne.
2010. júl. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a kis lightos hova-t szedem. Már nem szoptatok!

Súlyos alvás problémáim vannak. Nehezen alszom el kb. 11-12 körül. A kicsikém ébreszt 2-3 körül. Ő gyönyörűen visszaalszik kaja után, de nekem már nem megy. És reggelig nézem a plafont, hogy se Őt, se Apát fel ne költsem.

Nem mindig hat sajnos.........

2010. júl. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nekem nem az elalvással vannak gondjaim,hanem hogy hirtelen felhúzom magam.Egy pillanat alatt ÜVÖLTÖK,akárapróságokon is.Egyébként nincs semmi különös lelki gondom,csak állandóan feszültnek érzem magam.Erre mit lehetne szedni,hogy ne is álmosítson el napközben?
2010. júl. 22. 13:57
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Magnézium?
2010. júl. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Elémehetnél egy pszichológushoz, mert lehet h egy két alkalom után megmondaná, hogy min kellene változtatnod. nem véletlen leszel ideges, valami miatt feszült vagy egyébként is. Ahelyett, hogy begyógyszerezed magad szerintem inkább a probléma gyökerét keresd meg!
2010. júl. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem szeretném magam "begyógyszerezni",csak gondoltam,hátha van erre valami gyenge gyógynövényes csodabogyó.

Szerintem az lehet a gond,hogy szolgálati lakásban vagyunk a "senki földjén",nincs egy teremtett lélek sem a környéken,és itt lakunk már 3 éve.A férjem estig dolgozik,a fiam tipikus kétemberes gyerek.Sokat vagyok csak vele.Mindennap nem autókázhatok társaság után.Anyósom aránylag közel lakik,nem is dolgozik,de mégsem jön...Az én szüleim messze vannak.Ismerősök dolgoznak.

Ezért lenne jó egy kis gyenge bogyesz,mert ezen a helyzeten változtatni egyenlőre nem tudok!Viszont a fiamnak szüksége lenne egy nem "örjöngő" anyára,akinek hangulatingadozásai vannak.:(

2010. júl. 22. 14:10
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Társaságra lenne szükséged, mint ahogy nekem is.
2010. júl. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Kimozdulás otthonról, egy kis program csak neked, az nagyon jót tenne. Barátnőkkel, egyedül, apával. Amúgy a MagneB6 és citromfűtea is hatásos sok ismerősömnél, egy barátnőm orbáncfűteát ivott.
2010. júl. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,próbálom megfogadni a tanácsokat.Bár ha el tudok szabadulni,az is szinte csak addig jó,míg haza nem érek:(
2010. júl. 22. 14:46
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A citromfű tea nyugtatja az idegeket.
2010. júl. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!