Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 11 hónapos kislányomnak 38.8...

11 hónapos kislányomnak 38.8 most pedig 38.5 fokos láza van (csillapítás után) meleg a buksija és oldalt is meleg. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Gyerek orvos nem elérhető.. Szokás szerint. Most alszik. Hozzateszem cumilazmerovel mértem. De érezhető meleg Kozerzetre csak kicsit bagyadtabb de evett szépen is itattuk is rendesen. Egy kúpot kapott eddig mégse vitte le neki. csak 3 tizeddel.
2019. szept. 27. 15:12
 1/6 A kérdező kommentje:
Életében először lázas. Jönnek a felső fogai. De valószínűleg megfazott mert hapcizik is néha.
2019. szept. 27. 15:16
 2/6 anonim ***** válasza:

38,5?


Szerintem nem vészes.


Mérd meg rendesen is, a cumisok csalókák.

2019. szept. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kell 1-2 óra mire lemegy a láz!
2019. szept. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyinél még tok felesleges csillapítani,főleg,hogy nem volt különösebben rosszul. Hagyd dolgozni a szervezetét.
2019. szept. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mérd meg rendes lázmérövel, én hónaljban szoktam, a nurofen szirup vált be legjobban.
2019. szept. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nurofent v. lázcsillapító kúpot használunk, felváltva. Egy hűtőfürdő is jó dolog, az enyémimnél beválik, rendes hőmérsékletű fürdővizbe ültesd, fokozatosan hűtsd hideggel!
2019. szept. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!