Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért rövidül a ciklusom?

Miért rövidül a ciklusom?

Figyelt kérdés
Februárban szültem császárral, júliusban jött meg először, 8 napig tartott, 30 nappal később 6 napig, 30 nappal később 5 napig, 29 nap után 4 napig (ez volt a szülés előtti ciklusom 29/4 már kb 10 éve rendszeresen) a novemberi 27 napra jött meg 4 napig tartott, a decemberi 25 napra jött meg szintén 4 napos volt, most 23 napra a következő. Voltam dokinál szerinte minden rendben, de nekem nagyon furcsa, nem értem miért rövidül ennyire? Dokitól bármit kérdezek minden oké, meg hogy most áll helyre minden de hátha van itt valaki hasonló helyzetben aki többet tudna mondani... Most kezdtük a "babaprojektet" lehetséges hogy ez most beágyazódási vérzés? Mert nem görcsöl annyira mint szokott, sötétebb a színe és nagyon kevés ahhoz képest amennyi szokott lenni első napon.
2020. jan. 25. 10:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Beágyazódási vérzés nincs, csak itt.

Mi ezt nem tudjuk van e bajod, mindenesetre én is aggódnèk hogy hónapról hónapra rövidül. A helyedben csináltatnèk egy hormonpanelt, biztos ami tuti, főleg ha tervezitek az újabb gyereket.

2020. jan. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, nekem akkor rövidült így, amikor nem volt peteérésem. Amikor helyreállt (magától), akkor egyszerűen csak visszaállt 30 naposra.
2020. jan. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtatok! Az orvosom mondta, hogy elő szokott fordulni beágyazódási vérzés. Majd csináltatok hormonpanelt, én is gondoltam rá. Csak első babám első hónapban megfogant, reménykedtünk hogy most is így lesz. 2es válaszoló, mennyi idő volt mire helyreállt magától? És honnan tudtad, hogy nincs peteérés? Amúgy sokat csökkent a súlyom, de most értem el a normális testsúly (62 kg/168 cm), igaz sportolok rendszeresen és teljesen leálltam az édességről, de most hirtelen kezdett csökkeni, lehet köze a ciklushoz? (Tudom orvostól kérdezzem)
2020. jan. 25. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!