Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amióta gyereket szeretnénk,...

Amióta gyereket szeretnénk, rövidül a ciklusom?

Figyelt kérdés
4 hónapja próbálkozunk. Azelőtt mindig 25 naposak voltak a ciklusaim, azóta kétszer 23 és egyszer 24. Ez mitől van? Van bármi ötletetek milyen orvoshoz lenne érdemes elmenni? Pár hónapja voltam nőgyógyásznál, mielőtt elkezdtünk próbálkozni, ő mindent rendben talált.
2019. febr. 8. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Esetleg 3. És 21. Napi hormonokqt érdemes nézetni.
2019. febr. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy nő életében normális, ha bizonyos keretek között változik néha a ciklusa. Nekem pl 14től 19 éves koromig 30-32 napos volt, utána gyógyszert szedtem, amióta nem azóta 26-27 napos. Semmi gond nincs velem. Szerintem orvoshoz akkor érdemes fordulni, ha nagyon lerövidül, vagy egy évig nem jön a baba. Sok sikert! :)
2019. febr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok nőnél bekavar a "babaprojekt", mert ez is stressz.
2019. febr. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 khniki ***** válasza:
A védekezés nélküli szex kicsit megváltoztatja a ciklust. Nálam is így volt, barátnőimnél is. Kinek hogy változik meg, az egy más dolog. Neked most rövidebb lett, de csak 2 nappal, szerintem ez nem olyan drasztikus különbség.
2019. febr. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is lerövidült 28 naposról 26 naposra. A lényeg inkább az, hogy a luteális fázis hossza legyen meg.
2019. febr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !
2019. febr. 8. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!