Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki epilepsziás,...

Van itt olyan aki epilepsziás, és szült?

Figyelt kérdés

Milyen volt a terhesség, természetes szülés volt vagy császár? Milyen gyógyszert szedtetek? Hogy bírtátok a vajúdást?Tudtatok szoptatni?


Olyan is nyugodtan írhat akinek rokona, ismerőse is epilepsziás.


És a betegség súlyosságát is légyszi írjátok le!


Előre is köszönöm!


2020. febr. 4. 17:06
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Habár én még nem szültem meg, de bármikor megtörténhet így 40+3 hetesen. Nekem gyerekkorban volt epilepsziám amelyre gyógyszert szedtem, majd abbahagytam teljesen tünetmentes voltam majd a terhességi hormonváltozások miatt volt egy rohamom. Azóta karbamazepint szedek. Természetes szülésre készülök, a szoptatásnak nincs ellenjavallata. Az én epilepsziám szerencsére egyáltalán nem súlyos. Egyik barátnőm szintén epilepsziás ő 5 éve szült ( nem tudom milyen gyógyszert szedett terhesen) természetesen , minden tökéletesen rendben ment, viszont szoptatni nem szoptatott, de nem a gyógyszerek miatt.
2020. febr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
nekem 3 gyerekem van ės epilepsziås vagyok termėszetes szülės volt mindegyik.szoptatni is tudtam de nem sokåig.
2020. febr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem kéne azért ilyen betegséggel gyermeket vállalni, főleg ha örökletes a dolog.
2020. ápr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!