Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Esemény utáni tabletta után...

Esemény utáni tabletta után mennyit érdemes várni a tervezett terhességgel? Valaki szült tabletta után babát?

Figyelt kérdés

Furán hangzik, de egy bizonyos ok miatt kénytelen voltam bevenni... Babát tervezünk, de csak egy bizonyos életúti pont után lesz biztosnágos belekezdenünk. Na most véletlenül történt egy baleset és mivel nem ismert még a jövőnk, bevettem egy esemény utánit.... Ez kb egy hete volt. Most megkaptuk a pozitív választ és képbe jött, hogy akkor mi legyen? Belvágjunk?

Viszont SEHOL se találtam erre vonatkozó javaslatot, a betegtájékoztatóban sem..

Mi történhet akkor, ha a gyógyszer hatása még a szervezetben van, de megtermékenyül pár hétre rá a petesejt? Valakinek van saját tapasztalata?



2019. júl. 30. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
hát jól fel fogja boritani most a hormonjaidat...de miért nem védekeztetek amig nem volt biztos?szerintem 3 hónap ajánlott
2019. júl. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
vagy most kapátok meg a 10 millárol a pozitiv visszajelzést?
2019. júl. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez gonosz... Nem, nem amiatt. És ne ítélkezz, mert védekeztünk.
2019. júl. 30. 14:58
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha elolvasod a betegtájékoztatót és nem írja hogy x ideig kockázatos teherbe esni, akkor nincs káros hatása a későbbi magzatra. Inkább azt tudom elképzelni hogy nehezebben esel egy darabig teherbe. Azért alaposan olvasd el. Az orvost is megkérdezheted de biztosan furcsán nézne.
2019. júl. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
7%

Csak én nem értem a kérdést?

Bevetted az eseményutánnit és most terhes vagy? ha jól értem.

2019. júl. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nagyjából innentől próbálkozhatunk hivatalosan. Munkahelyi kérdések miatt.

Még nem vagyok terhes - ha a tabletta nem hatott akkor talán...


Viszont nem tudom mennyit érdemes várni a próbálkozással..

2019. júl. 30. 16:38
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
ahha...megkaptad a határozatlan idejü szerződést vagy a jobb fizut már le is léphetsz szülni.....korrekt
2019. júl. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Jézusom hogy lehettek ennyire megkeseredettek?????

Szó sincs ilyesmiről!

2019. júl. 30. 17:03
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Januárban vettem be, szeptemberben szültem 😅
2019. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos válaszolni nem tudok, de hihetetlen mekkora bunkók egyesek.. Szerintem az a biztos, ha megkérdezed a dokid.
2019. júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!