Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezek közül nektek melyik fiú...

Ezek közül nektek melyik fiú illetve lánynév tettszik a legjobban? Melyiket adnátok egy fiú lány ikerpárnak?

Figyelt kérdés

Nevek: Miklós,Norbert,Alex,Richárd

valamint : Katica,Virág,Elenor,Angelika,



2020. febr. 7. 13:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Fiú: mind vállalható. Norbertet, alexet adnám. A Miklós a fiataloknak túl régies, a Richárddal meg az idősebbeknek gyűlhet meg a bajuk, kiejtés tekintetében.


Lány:


Katica: Egy felnőtt 30 éves nő, hogy nézne ki már ilyen névvel egy állásinrerjún? Nem adnám.


Virág: Nem adnám, ahogy egy növénye asszociálható nevet se.


Elenor: Nem adnám, nekem ez túl idegen hangzású


Angelika:Ezt esetleg adnám, de amúgy nem tetszik. De legalább vállalható felnőtt és baba névként is.

2020. febr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Alex, Angi
2020. febr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Miklós, Alex. A Richárd magyar kiejtése nem tetszik, meg a Ricsi becézése sem. A Norbert egyáltalán nem tetszik

Katica,Virág, inkább hagyjuk

Elenort adnám, Angelika helyett Angéla tetszik

2020. febr. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
61%
Fiúk közül mind vállalható. Lányok közül egyiket sem főleg nem a Katicát. Angelika elmegy.
2020. febr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

A fiú nevek teljesen oké mind. Az Alex külöösen tetszik ( a fiúnkat így hívják).


A lány nevek is rendben vannak végülis, bár én becenevet nem adnék, így a Katica kiesik, valamint a Virág nevet nem adnám, valamiért a hideg futkos a hátsmon tőle. Az Elenor nekem túl külföldies, de Eleonóraként nagyon tetszik. Az Angelika szép, de nem adnám.


Fiú nevek közül én az Alexet vagy a Richárdot adnám, és mellé az Angelika vagy az Elenor Eleonóra változatát adnám.

2020. febr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj meg érte, de nekem ezek közül egyáltalán nem tetszik egyik sem. A fiúnevek szerintem mind borzalmasak, a lánynevek közül esetleg a Virág még elfogadható.
2020. febr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Norbert, Miklós mindkettő tetszik. Ha most kene fiú nevet választanom (es nem szólna bele a férjem) Norbertet választanám.


Lány nevek közül a Katica tetszik legkobban, viszont a Norbert melle a virágot választanám

2020. febr. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%

A fiú nevek rendben vannak, de a lány nevek borzalmasak.

Felnőttként talán a Virág vállalható csak. A Katica max. alsó tagozatos korig, a másik kettő meg nagyon idegen hangzású, és egyik fiúnévhez sem passzol.

2020. febr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%
Én egyiket sem adnám a gyerekemnek. A Miklós régies, Alex és Richárd cigányos, esetleg a Norbert ha választani kell. Katica cuki de röhejes egy felnőttnek, Virágról a Győzike lánya jut eszembe tehát ez sem játszik, Elenor csak simán nem tetszik, Angelika elmegy de ez sem az igazi.
2020. febr. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Fiú nevek közül mindegyik vállalható, a lány nevek közül csak az Elenor (milyen név ez?) nem. A Katica meg inkább becenév, akkor inkább Katalin.
2020. febr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!