Ki mit csinál velük?

Figyelt kérdés

Az olyan játékokkal, ami pl már nem zenél, kicsit kopottabbak. Ugye ami a használatból ered. Mert vigyázunk mindenre, de azért játszhatnak is a játékokkal, nem csak dísznek vannak, így nyilván akad rajtuk 1-1 karc stb.

De a gyerekeknek mondjuk már nem kell, én meg csak kerülgetem. Simán kidobjátok? Eladjátok, elajándékozzátok? Amúgy szép, tiszta játékok. Nehogy azt gondoljátok, hogy ilyen leharcolt szarok.



2020. febr. 27. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Kuka. Ami nem működik, azt jó ember se el nem próbálja adni, se el nem ajándékozza.
2020. febr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem működik(pl. nem zenél, nem mozog), azok mennek a kukába, mert ez kb. olyan, mintha egy lyukas pólót ajándékoznál el. Ha van rajta egy-két karcolás, de működik, vagy nincs is rajta zenélő, mozgó funkció, akkor elajándékozom, mert eladni ugye csak pénzért tudnám, de ahhoz nem elég ép, szóval elajándékozom. Ha valami hibátlan, akkor még nyilván átgondolom, hogy menjen a szegények, vagy adjuk el. Mi mindent oda adunk a rászorulóknak, ami működik. Meg volt olyan is, hogy nem villogott a kisautón a sziréna, de odaadtuk, mert jó állapotban volt egyébként.
2020. febr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Voroskereszt, nagycsaladosok egyesulete.
2020. febr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Eladomànyoznàm. Ha lenne olyan darab, ami az àllapota miatt kèrdèses, akkor ràkèrdeznèk, ami gazdag embernek ,,nem ji" mert mar nem villog/pörög/stb, az szegènyeknèl mèg jòl jöhet, hagy döntsèk el kèrik-e ùgy is.
2020. febr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Kidobom.
2020. febr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Megfőzöm pörköltnek.
2020. febr. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha csak simán megunta ki nött abból játékból stb de jó állapotú ,akkor eladom ,vagy el ajándékozom,ha meg tönkre ment akkor kidobom.
2020. febr. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

egy távirányítós autót kidobok, mert hiába jó még simán autózni, de mikor meglátja, aki kapná, megörül, aztán szembesül vele, hogy nem működik, az sokkal rosszabb, mintha nem kapna semmit. Ha zenélős golyópályát vagy formabedobót odaadom, ha nem zenél, mert attól még a funkcióját ellátja.

Én családsegítős vagyok, de a védőnőtől is meg szoktam kérdezni, 3 éves múlt a lányom, folyamatosan szanálok, ő is segít, mit kinek-hova vigyünk.


Én azt mondom, aminek nem fő funkciója az elektromosság, az mehet adományba. 1-2 karc nem baj, de ne legyen szakadt a plüssmaci. Vagy ha van egy 2M-es plüssöd inkább varrd meg, úgy add oda. Ja és ami fontos! Ha zenél, működik, mindenképp elemmel add! Sajnos nincs pénzük megvenni bele az elemet, úgy meg megintcsak szomorkodni fognak fölötte a gyerekek...

2020. febr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!