Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Chloeknows Dóri és Tokár Tomi...

Chloeknows Dóri és Tokár Tomi gyereke szerintetek fiú vagy lány?

Figyelt kérdés

2020. márc. 5. 00:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Azt se tudom ki a herék ezek.
2020. márc. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Én valahogy kislányos szülőknek tudom elkepzelni őket
2020. márc. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem lány, de az biztos hogy a Dóri csak idegesítőbb lett, amióta terhes
2020. márc. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Terhesség előtt is idegesítő volt. Egy tv műsorban egy éve még azt mondta Tokàr, hogy Dóra meg magát sem tudja ellàtni, így ne akarjon gyereket. Ahhoz képest csak felkoppintotta.

Mind a két ember idegesítő.

2020. márc. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A csajnak "érdekes" a vezetékneve. :D
2020. márc. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Fiú vagy lány, tök mindegy. Már mist sajnálom szegény babát, mit fog az a buta liba művelni vele. :(
2020. márc. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

Minden videónál írnék neki egy üzenetet, a kozmetikusom címével és elérhetőségével, hogy "KÖNYÖRGÖM CSINÁLTASD MEG A SZEMÖLDÖKÖD, KIFIZETEM ÉN". Egyre lejjebb húzza oldalt, de már kész vicc:D Lassan az álláig "lehúzza". Főleg, amikor 3 centire van a kamerától és úgy motyog bele.


A másik kedvenc az előre beavatott/megjátszós """prankek""", ahol bemutatják csodás színészi tehetségüket...


Szegény pali, egy gyereket sem akart, aztán most kap egy másodikat is.

2020. márc. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
Rengetegszer ejtettek el szerencsétlenül utalásokat pl amikor trónörökösnek, jóképűnek hívták a babát, az egyik képen ahol egy rugi van a kezében látszik hogy kék a ruha lába mert nem szerkesztette meg eléggé a színét, egy About You rendelésnél is látszik egy kék body stb. Teljesen egyértelmű volt, hogy fiú lesz a gyerek ha valaki figyelt, feleslegesen játszották az eszüket meg hergelték a népet. Véleményt róla most nem írok mert nem az volt a kérdés.
2020. márc. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy fiú
2020. márc. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, de nagyon irritáló az a pitsa...
2020. ápr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!