Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Új munkahelynél mikor kezdtete...

Új munkahelynél mikor kezdtetek el próbálkozni a babával?

Figyelt kérdés
2020. márc. 8. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
3 héttel a próbaidőm lejárta után volt az esküvőnk, és utána.
2020. márc. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
Akkor tartottunk 2,5 évnél, mikor dolgozni kezdtem az új helyemen. Elmondtam az állásinterjún, ahogyan azt is, hogy mivel óvoda, azonnal táppénzre megyek, ha sikerül. 4 évet dolgoztam ott, mielőtt megfogant a nagy, a főnököm elsírta magát örömében, mikor elmondtam, hogy sikerült. 😊
2020. márc. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
1,5 évvel azutan, miutan felvettek. A baba 1 alkalombol fogant.
2020. márc. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
2 éve dolgoztam itt, mikor próbálkozni kezdtünk. 36 hetes koromig dolgoztam. Nagyon várnak vissza, szeptemberben kezdek.
2020. márc. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Igaz en ugyan abba a gyarban dolgoztok mar reg ota de at kerultem egy masik reszlegre mas fonokhoz szeptemberben januarban kozoltem vele hogy kismama vagyok hat nagyon meglepodott. De var viszza minden honapban erdeklodik hogy mikor megyek vissza.
2020. márc. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Kevés a lehetőség rá az a baj. Sokat van az anyjával, de ha inkubátorban van, ott néha összejön valami. Már a 4. kórházban kezdek, mert túl sok a kamera, úgyhogy legalább az első fizetést várd meg.
2020. márc. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

A régi munkahelyemen abban a hónapban kezdtünk volna próbálkozni mikor kirúgtak

Így miután kaptam egy másik állást határozott idejű szerződéssel,azonnal el kezdtünk.probalkozni mert tudtuk, hpgy van rá 3 hónapunk hogy járjon a csed. Össze is jött végül 😊

2020. márc. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 lili-anna ***** válasza:
53%
Le volt fixálva, hogy augusztus elsejével kezdek, így még előtte mentünk el nyaralni, július közepén. Elkezdtem dolgozni, aztán hónap végén kiderült, hogy a nyaralásból nem csak képeslapot, de egy babát is hoztunk. Félévet dolgoztam, aztán sajnos ott kellett hagynom, de azóta is várnak vissza és a főnököm azon dolgozik, hogy ha a kisfiam betölti áprilisban az egyet, akkor valamilyen módon vissza vesz, aztán amikor úgy érzem, teljes munkaidőbe is mehetek dolgozni.
2020. márc. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!