Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mindketten ugyanannyira...

Mindketten ugyanannyira vagytatok a gyerekre, amikor elkezdtetek probalkozni?

Figyelt kérdés
2 es fel ev van koztunk a ferjemmel, sajnos az en javamra. 2 ev mulva szeretnek gyereket, akkor leszek 28. Mindketten nagy csaladban gondolkozunk, harmat tervezunk es en mindharmat 35 ev alatt szeretnem megszulni. O ezt igy elfogadta, de en tartok tole, hogy nem lesz jo. O akkor meg csak 25 lesz, es en no letemre se vagytam 25 evesen gyerekre... Ne ertsetek felre, nem esik nehezere, nem aldozatkent eli meg ezt, csak tudom, hogy meg tudna varni ezzel par evet. Persze addig meg sok minden tortenhet pozitiv, negativ iranyba is. Csak az erdekel masoknal ez hogy tortent, mindketten nagyon akartatok mar, hogy jojjon, vagy egyikotok egy kicsit jobban?
2018. ápr. 19. 09:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Igen, mindketten nagyon vártuk.
2018. ápr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Mindketten ugyanannyira. Nem is vágtam volna bele máshogy.

És ezért nem lesz második, mert ő elmondása szerint "meggyőzhető", de úgy igazán magától nem akar. Na így meg én nem.

Nem akarom hogy később aztal vonja ki magát a teendők alól, hogy "te akartad".

A lányunknak tökéletes apja, mindent csinál.

2018. ápr. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Ugyannyira akartuk mind a négyet.
2018. ápr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Bár pontosan nem ismerheti az ember a házastársa érzéseit, érzéseket meg nem is lehet összehasonlítani, nekem az a benyomásom/emlékem, hogy én már nagyon szerettem volna apa lenni 25-26 évesen.
2018. ápr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Nálunk én akartam jobban. Férjem amolyan "beleegyezett".

Már 5 éves, és nagyon imádjuk mindketten.

2018. ápr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
Igen, mindketten nagyon vágytunk a meglévő két gyermekünkre. És most megint nagyon vágyunk a harmadik babánkra.
2018. ápr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
Átgondolnám hogy szüljek e egy 26 éves férfinak.
2018. ápr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Én sokkal jobban vágytam rá, mint a férjem. Ő is inkább csak beleegyezett, ahogy egy korábbi válaszolonal. Az elején nehezen razodott bele az apaszerepbe, de most már nagyon jól megy neki, imádja a fiát, aki még csak 2 éves, de egy ideje már ő nyustol azzal, hogy legyen már kistestvér..
2018. ápr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%

Párom 17 évvel idősebb, neki már vannak felnőtt gyerekei nekem meg még egy sem volt mikor össze jöttünk.Ő akkor azt mondta, hogy ha netán úgy alakul hogy szeretnék gyereket bevállalja velem,nem kell az anyaságról lemondanom azért, mert ő már túl van a babázós korszakon.

Terhesgondozásra szívesen járt velem.A végén jobban parázott mint én, hogy minden jól menjen és egészséges legyen a babánk.Az első pár hónapban az apuka szerep is nehezen ment de látszott rajta, hogy bele fog jönni és hamar ráérzett az ízére.

Nálunk én döntöttem el ,hogy gyerek lesz és ő elfogadta és becsületesen támogat is ebben az egészben, pedig nem vagyunk egy generáció.

2018. ápr. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Én jobban vágytam gyerekre, mint a férjem, ő még szívesen halasztotta volna a dolgot néhány évig, de nem bántuk meg, hogy bevállaltuk a gyereket. A férjem remek apa, és már a kezdetektől fogva nagyon örült a fiának, ugyanannyit törődik vele, mint én, remek a kapcsolatuk.
2018. ápr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!