Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire normális hogy fiatal...

Mennyire normális hogy fiatal szingli anyuka létemre nem akarok kapcsolatot hanem önállóan akarok a kislanyommal boldogan élni?

Figyelt kérdés
1 éve lassan hogy szingli vagyok, nem randiztam azóta sem és bár beszélgettem férfiakkal meg rengeteg férfi ismerkedne mindenféle szándékkal (2 komoly érdeklődőt is elküldtem) nem akarok ismerkedni, nem vágyok férfira mióta egyedülálló anya lettem. Azt érzem van egy gyerekem és diszkomfort érzés kap el ha arra gondolok most jopofizzon neki egy csávó aki nem az apja, egyszerűen ez van.Önallo életre vágyok, vannak terveim munka terén és inkább arra koncentrálok egészségben jólétben neveljem a gyerekem, aztán majd jön a férfi akkor mikor már önálló egzisztenciám van és már mindent megteremtettem magunknak.Nem pedig az hogy várom a megmentőt a pótapucit stb. Nem kezdődhet úgy el egy kapcsolat számomra hogy tőle fuggjek fuggjunk, egy kapcsolat csak akkor fér be nekem mikor mar önállóan is sikeres vagyok az életben és el tudom megfelelően tartani a gyerekem akkor is ha csak ketten maradnánk újra. Egyébként kislányom apja is többször azóta újra kezdte volna de ultimátumot kapott. Sokan csodálkoznak hogy dekoratív csinos nő hogy birja ki pasi szex nélkül de én jól el vagyok így férfi érintkezés nélkül is. :)
2020. márc. 9. 22:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Az az érzés hogy anya vagyok engem "meggatol" abban hogy most pasikra fokuszaljak. Hiaba vagyok fiatal nő és nagyon sokat foglalkozok magammal ez azert van mert szeretem magam szépnek látni nem pedig azért mert akarok pasit. És furcsállom mert attól hogy sok nő szingli pasizik azaz szexelget, nekem viszont nincs rá igényem.
2020. márc. 9. 22:40
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Ez majd biztos változni fog, ahogy telik az idő a szakítás után, és ahogy nő a kislányod.
2020. márc. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Persze változik de szerintem ez a normális hozzáállás mert azt látom sok anyuka kétségbe esve panaszkodik mindenkinek hogy jaj de rossz egyedül ahelyett hogy fejlesztenek magát. Meg sajnaltatja magát vagy összeszedni valami idiótat.
2020. márc. 9. 22:48
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Mindenki máshogy éli meg egy kapcsolat végét.Te úgy érzed jó egyedül, más meg pár hónap már új kapcsolatra vágyik.Gyerek nélkül is lehet ugyanígy működnétek.A személyiségfejlődés jobb esetben akkor is megy, ha közben társra talál az ember.Te is eljutsz majd arra a pontra mikor úgy érzed jó volna ha valaki átölelne és szeretne.Mi sokat vagyunk egyedül a lányommal úgyhogy ha nem is teljesen tudom, de nagy vonalakban sejtem milyen lehet egy egyedülálló anyának és megértem ,hogy azt mondja valaki, hogy számára nehéz.Mert az.De alapvetően anyának lenni is sok szempontból nehéz, még ideális kapcsolatban is sokszor felmerül olyan kérdés, hogy jól csinálom e, biztos így vagy máshogy kellene és még sorolhatnám.Jó ha te erős akarsz lenni, meg fejleszteni magad haladj azon az úton amit a magadénak érzel.De attól hogy más meg máshogy áll hozzá,más utat képzel magának, nem lesz tőled kevesebb vagy rosszabb maximum más.
2020. márc. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem tök normális vagy:)))

Én is így csinálnám, ha a gyerekem apjával szétmennénk. Mostanában sokszor úgy érzem hogy nem sok idő és ez lesz nálunk is

És én sem csinálnám másképp.

Soha ne függj senkitől!

2020. márc. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Azért, mert te így érzed, miért szólod le azokat, akik viszont társra vágynak? Én sem kerestem senkit a válásom után, viszont megismertem valakit, akivel nagyon jó volt, újra szerethettem és szeretve voltam. 3 hónap után össze is költöztünk, 10 éve együtt vagyunk. Nekem volt már önálló egzisztenciám, ezek szerint neked nincs. Most még a gyereked apja tart el? És egyébként a kérdésed lényege az, hogy "nézzétek én mennyivel különb vagyok nálatok"?
2020. márc. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Teljesen normális ahogy érzel
2020. márc. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Igen, valóban némi észre vall, hogy tanulsz a hibáidból és nem akarsz újra anyagilag függő helyzetbe jutni.

De a magas lóról le kéne szállni! ;)

Nem mindenki olyan hülye, hogy saját egzisztencia és megfelelő képzettség, végzettség nélkül potyogtat. Nekik nyilván nem ez lesz az első dleges szempont és ilyen okokból nem kell tartaniuk egy kapcsolattól.

(Mondjuk én azokhoz tartozom, akik annak ellenére se keresnének új pasit, hogy teljesen független vagyok.)

2020. márc. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Dicsekedsz vagy panaszkodsz? Inkább úgy tűnik ajnározásra és dicséretre vágysz, mintsem megerősítésre.
2020. márc. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%

"Szep, fiatal, dekorativ anyuka vagyok, aki csak magat akarja kepezni es a gyerelevel torodni, a pasik allandoan ostromolnak, de engem nem erdekelnek, ugye milyen szuper vagyok?"

Akar igy is kiirthattad volna. Jol van, tolem is megkapod a buksisimit.

2020. márc. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!