Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az normalis, ha 14 evesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normalis, ha 14 evesen soha sem volt pasim?

Figyelt kérdés

Kb az osszes baratnomnek volt/van pasija. Meg az interneten is 12-13 eveseknek mar volt legalabb egy parkapcsolata.

Nekem egyetlen egy fiu baratom van, de az is messze lakik.

Enyhen antiszoc vagyok (zarkozott vagyok). Alig tudok valakivel elbeszelgetni raadasul rogton zavarba jovok ha helyes fiu beszel hozzam es NAGYON idegesito.

Lehet kicsit olyan gyerekesen hangzik vagy nem tudom, de lehet ez ellen tenni valamit?

A kotekedo kommentek kimeljenek :) koszii



2017. nov. 15. 16:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normalsi
2017. nov. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, bocs, elírtam.
2017. nov. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Normális :) 17 vagyok és nem volt még. Kicsit később nem fognak már cseszegetni.
2017. nov. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Teljesen normális!Sőt örülj neki ! :D


(egyébként nem kötekedni akarok,de az antiszoc nem egyenlő azzal,ha valaki zárkózott,sokan összekeverik :D)

2017. nov. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

én most vagyok 17 éves és nekem most van az első barátom,

szerintem normális ha annyi idősen meg nincs barátod de persze ez nem kortól függ, hisz ha lenne egy fiú akkor teljesen normális lenne az is, de nem kell aggódnod rád is rád talál az igaz szerelem :)

2017. nov. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sajnalom emberek de torlom ezt a kerdest (nektek megmarad), de megkaptam a valaszokat amiket koszonok, es meg le is hulyeztek pluszba ugy h nem is ismernek:)) na mindegy ezt mar megszoktam hogy az emberek eloiteletes *moderator nem engedi hogy leirjam*... tisztelet a kivetelnek:) mar elnezest, de mar kicsit elegem van az embernekbol.

Meg egyszer koszonom akik normalis valaszokat adtak <3

2017. nov. 15. 18:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Normalis. Várd meg az IGAZIT! Nem kell elkapkodni.

Velem kb. ugyanígy van, egy fiú baráim van. (Mondjuk én érzek valamit a fiú iránt,ő nem irántam)

14/L

2017. nov. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!