Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Váltott ki mostanában valaki...

Váltott ki mostanában valaki promobox babacsomagot? Mi volt benne?

Figyelt kérdés
Én ma váltottam ki, de amiket eddig írtak az sokkal többminden volt. A szórólapokon kívül: bepanthen kenőcs, hipp popsitörlő, rossmann kártya, 2 dbos rossmannos pelus, 20 dbos rossmannos popsitörlő, lupilu banán-alma bébikaja, mosószer es öblítőminta és ennyi. Régebben nem volt még benne ásványviz meg többminden? Tudom ajándék lónak ne nézd a fogát, csak érdeklődöm :)
2020. márc. 20. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly augusztusban váltottam ki.


Volt benne egy magnéziumos víz,meg kB amiket írtál.


Ezen kívül ha bírod Google-ban, akkor van még pár ilyen doboz.

Babamamatudakozo talán


Kórházban is kaptunk promo boxot, az kicsit jobban "tele" volt. Még egy domestos is volt benne :D

2020. márc. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok


Megneztem, Babamamatudakozo.hu


Dm-be kértem, volt benne Mam cumi, meg egy Aventes pohár :)

2020. márc. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia koszi a valaszokat :) az a baj ezzel hogy felregisztraltam de nem kaptam emailben kodot amivel atvehetnem. Vagy csak siman odamegyek hogy felregisztraltam es adnak? Eleg batortalan vagyok es feleslegesen nem is akarok bemenni ezekben az idokben. Esetleg ferjem is atveheti valahogy? :)
2020. márc. 20. 13:46
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Huuu, ne haragudj de ezer éve volt, nem emlékszem.


Lehet, hogy várni kell kicsit, a mostani helyzetben lehet nem túl gyorsan reagálnak

2020. márc. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez a várandós csomag

De van babacsomag is

Abban 2018 ban domestos is volt

Most ásványvíz is


Én pont az előző szériás promo várandósat váltottam ki( abban nem volt bébiétel)

2020. márc. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!