Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csak szerintem butaság ez a...

Csak szerintem butaság ez a feladat testnevelés órán? "Szinte minden okostelefonon vannak már lépéssszámláló programok. Akinek esetleg nincs rajta, a Play Áruházban lehet letölteni.

Figyelt kérdés
Csatolom a segítséget. A cél: 1. osztály: 1500 lépés 2. osztály: 2000 lépés 3. osztály: 2500 lépés 4. osztály: 3000 lépés 5. osztály: 3500 lépés" Szóval egyrészt az időjárás se épp ennek kedvez, másrészt járvány, harmadrészt emiatt telepítsen olyan szülő programot akinek pl. halvány lila fingja nincs ezekhez a dolgokhoz.
2020. márc. 24. 08:01
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az egyáltalán nem rossz, hogy legyen valami mozgás, bármilyen is a helyzet, mert még hónapokig, fél évig eltarthat, azalatt meg sok kockulásba mindenki szétfolyik, akinek nincs kertje. De jobb lenne, ha a tanár csinálna heti egy tornavideót a gyerekeknek, legalább korcsoportonként egy negyed órásat. Aztán kér róla egy vissza-videót (ami alól lehet felmentést kérni, ha nincs rá eszköz).
2020. márc. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
76%
Ezdejó! Szerintem jó ötlet. Otthon is lehet mozogni, de ha mindenki egészséges érdemes kimenni egy félórás-órás levegôzô sétára. Az app letöltés nem ördöngôsség. De azt képzeld el, hogy a Madách táncszakos suliban online tartják meg a táncórákat.
2020. márc. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

"Miért? Csak tudod, hogy hanyadikod a gyereked...."

Mert nem össznépi testnevelés óra van....

A fizut se veszi fel csak egy osztály után?

2020. márc. 24. 11:58
 14/23 anonim ***** válasza:
88%
Kicsit vagy csak értelmileg korlátozott, de nem baj. Nem osztály után fizeti, de ne zavarjon. Nem is órák után. Fix bére van. Nagy eséllyel kevesebb, mint neked.
2020. márc. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
71%

Azért, mert a szülő burokban él/technikai analfabéta, még meg kell tudni oldani egy applikáció vagy program telepítését. Ha valakinek a 21. században ezzel gondjai vannak, az vessen magára, egy diplomamunkát nem lehet manapság megírni számítógép ismerete nélkül, senkit nem érdekel a te “csak azért sem” hozzáállásod. Másrészről sétálni ki lehet menni, csak bandázni nem kéne, meg a másik arcába behajolni, meg összesmárolni mindenkit. Harmadrészről azért, mert kicsit fúj a szél még ki lehet menni sètálni. Mi baja lesz a gyereknek?

Azért van ez a sok kövér, málészájú hülyegyerek, mert olyan szükők nevelik, mint te. 1500 lépés az szinte semmi, egy kisebb udvaron, de lépcsőházban is teljesíthető. Mostantól mindennap ki fogja írni vmi idióta szülő, hogy szegény gyereknek meg kell emelnie a valagát otthon, holott végre nyugodtan xboxozhatna és zabálhatna egész nap?

2020. márc. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
72%

Ha a gyerek szokott nyomogatni a telefonodon, fél perc alatt telepíti magának és ingyenes.

Ez inkább az olyan háztartásokban probléma, nem elvárható, ahol áram sincs, nemhogy wifi.

2020. márc. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
56%
Nyilván nem elvárható, de szomorú hogy 2020ban van olyan szülő ebben az országban akinek ez gondot okoz (telepítés). Felteszem nem 70éves vagy.
2020. márc. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
85%
Hat több értelme lett volna ha azt mondja, hogy 20 guggolas, 50 törzs döntés, 10 perc magas térdemelés, 10 perc sarokemelés vagy ilyesmi 🤷🏼‍♀️
2020. márc. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Elsősöm minden nap kap 1-2 tornavideót a netről (pár percestől 15 percesig), vagy pár képet és leírást, hogy milyen gyakorlatokat hányszor végezzen el.

Harmadikosom tanítónénije azt üzente, menjünk ki minél többet a szabadba játszani, szaladgálni (az osztályban kb. mindenki kertes házban lakik).

Nekem mindkét megoldás tetszik. A családban senkinek sincs okosórája és nem is tervezünk venni. Lépésszámlálót egyszer feltelepítettem a telefonomra, de nem fogom odaadni a gyerekem kezébe egész napra, a zsebébe meg nem fér bele. Ugyanezen okból nem használom én sem ezt az applikációt.

2020. márc. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze, az ember nem mindig ért egyet a tanárral, de azért ez pont nem egy elég laza feladat. Sokkal nehezebb, ahol több gyerek többféle platformon kapja a leckét és többféleképpen kell visszaküldeni.
2020. márc. 24. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!