Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor jelentsem be a szüleimne...

Mikor jelentsem be a szüleimnek, hogy nemsokára nagyszülők lesznek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, férjnél vagyok, de szerintem még nem számítanak rá. Jó viszonyunk van egymással.
2008. nov. 21. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Karácsonyi ajándék bejelentés?
2008. nov. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

én bevallom oszinten, a 10. heten tettem. tudom, hogy az elso 12 het a kritikus, de nem birtam ki.


azt mondjak a 12. het elott nem ajanlott, mert ugye az a leg kritikusabb, eleg vacak lehet, hogy szetkurtolod, és aztan jon egy spontan veteles, de ilyen soha ne tortenjen senkivel!


amugy meg ahogy jónak látod, tényleg, ha gondolod kösd alkalomhoz (karácsony az jó otlet), ha akarod, kulon unnepeljetek meg.


Gratulálok :)

2008. nov. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Mivel én nagyon szoros kapcsolatban vagyok anyukámmal, így rögtön, ahogy két csíkos lett a teszt elmondtam neki. Ha bármi baj lett volna, akkor is jól esett volna a támogatása. Persze a barátok, meg a távolabbi rokonok ráérnek megtudni, de a szülők azok mások.
2008. nov. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a tesztek után elmentem dokihoz, akkor voltam hat hetes terhes. Amint a papír a kezemben volt a terhességről, már spuriztunk is bejelenteni, illetve csak odaadtunk a papírt és nagyon jó volt látni az arcukat.

31 hetes

2008. nov. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egyből a +teszt után felhívtam minden szülőt, nem bírtam magamban tartani.

De jó ötlet, hogy várd meg a karácsonyt, ha kibírod, az nagyon szép ajándék lenne. Csomagolj be nekik valami babarucit, vagy ilyesmi.

Grat!!!

2008. nov. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan karácsonykor jelenteném be:)ha jó a viszony velük és örülnének neki, ez mindenkép emelné az ünnep hangulatát.


Más:én is 20 vagyok, nekem élettársam van,még egyetemre járok de én is szeretnék babát.Ti ezt hogyan csináljátok?Te még tanulsz vagy dolgoztál már?Vagy csak párod dolgozik?nagyon örülnék,ha leírnád a történeted,mert én hasonló helyzetben vagyok,csak még baba nincs:)

Köszönöm és nagyon jó babavárást!!

2008. nov. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi a 12hetesen kaptunk egy fotót az UH-on és azt adtam oda nekik, minden kommentár nélkül. Apu sírva fakadt, aztán meg anyu is, pedig épp hogy egy kis fej meg egy kis has volt rajta. És egyáltalán nem számítottak rá, mondanom sem kell mi sem nagyon, de az öröm annál nagyobb azóta, már 20 hetesek vagyunk.
2008. nov. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!

A történetem a következő. Én a középsuli után elkezdtem dolgozni. Elég jó munkahelyre sikerült bekerülnöm. Ezután összeházasodtunk, ami később hozzásegített, ahhoz, hogy saját otthonunk legyen.

Attól függetlenül, hogy 20 éves vagyok nem tartom magam éretlennek a szüléshez, ráadásul a szerelmem éppen annyira szeretett volna egy kismókust, mint én. Egyenlőre nekem fontosabb volt a család, közös otthon. Ennek ellenére későbbre tervezek valamilyen esti iskolát. De mivel megvagyok elégedve a mostani munkahelyemmel, lesz egy babám, nem ez az első és nem sürget semmi.

Sok sikert nektek, remélem találtok valamilyen jó megoldást!

2008. nov. 24. 10:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Az első fiam volt mindenkinek az első unoka is, úgy hogy ahogy meg volt az orvostól a papír, mentünk Édesanyámhoz, és köszöntöttük : ' Jó reggelt Nagymama!" Na, majd kiugrott az ablakon örömében :)

A második fiammal novemberben -kb ilyenkor- lettem terhes, de nem vártuk meg a 12 hetet, karácsonyi ajándékként kapta mindenki. A párom mondta meg, hogy van még egy ajándékunk: "Hoztunk is meg nem is, láthatjátok meg nem is.. " Szóval, ahogy jön...

Boldog baba várást, egy 12 éves és egy 6 hónapos lurkó anyukája.

2008. nov. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!