Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki filmszerepl...

Van itt valaki aki filmszereplő után nevezte el a gyermekét?

Figyelt kérdés

Pár hónapja olvastam egy ilyen kérdést itt csak abban könyvszereplő/író után adott nevekről volt szó. Nagyon tetszett, végigolvasgattam.

A babánknak keresünk most nevet és egy filmben hallott néven gondolkodunk. Csak kíváncsiságból érdekelne, ha van kedvetek írjátok meg. Ha esetleg van vmi háttérsztori, hogy nem csak a név tetszett, hanem a szereplő személyisége vagy hasonló, azt is írjátok le.

Nekünk van már egy kislányunk Adél, aki Ady Endre Lédája után kapta a nevét.


2020. márc. 28. 12:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen a Tűzsivatag című filmből megtetszett az Amina név. 10 évig a kedvenc nevem volt, de végül mire oda került a sor, hogy várandós lettem , gyakori név lett az Amira. Így elvesztette számomra a jelentőségét. A fiam viszont olyan nevet kapott ami tetszett tini koromban egy magyar sorozatból (Barátok közt-Kertész Botond), de a férjem választotta a nevet, én pedig örültem neki.
2020. márc. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagy Így jártam anyátokkal fan voltam. Nagyon megszerettük férjemmel a Lili nevet. Tovább gondoltuk így lett nagylányunk Lilien.
2020. márc. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!