Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Felelőtlenség lenne boltba vinni?

Felelőtlenség lenne boltba vinni?

Figyelt kérdés
Reggel 9 óra előtt terveztem boltba menni egyedül, de a 14 hónapos lányom többször felkelt éjjel, és 2 órán keresztül fent volt, így én is virrasztottam. Jól el is aludtam reggel, így nem tudtam menni. Viszont délig nem is tudok, már pedig fontos lenne vásárolni pár dolgot. Párom 14 órára megy dolgozni, így ha délben el is indulnék, nagyon ki lenne számítva az idő. Normál esetben vinném magammal a lányomat délután, de ez most nem igazán lehetséges. Vagy meg merjem kockáztatni? Ti mit tennének?

2020. ápr. 1. 09:42
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Te nem olvasol híreket? Nem nézel tévét? A lehető legkevesebb időt kell emberek között tölteni. Egyedül sokkal hamarabb megjárod a boltot, mint egy 14 hónapos gyerekkel. Nem délben indulsz, hanem előbb, délben már belépsz a boltba, és a párod időben el fog indulni.
2020. ápr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne vidd. Első jól leírta. Meg lehet oldani, ha nagyon akarod.
2020. ápr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem vinném! Oldjátokbúgy meg a vásárlást hogy gyereket ne kelljen vinni! Mindenki...
2020. ápr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én sem szívesen viszem, gondolhatjátok, ezért is vagyok dilemmában. A bolt kissé messze van és csak gyalog tudok menni (a buszt sem szeretném megkockáztatni, meg módosítottak a járatokon, többet kivettek), min. egy óra lenne, mire megjárnám.
2020. ápr. 1. 10:21
 5/5 anonim ***** válasza:
41%
De tényleg, délre ott vagy, fél óra alatt veszel cuccokat, bőven hazaérsz.
2020. ápr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!