Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom mit tegyek teljesen...

Nem tudom mit tegyek teljesen kiakadt a család mert bébihordózóban szeretném holnap orvoshoz vinni a 10 napos babám. Autóval megyünk. Felelőtlenség vagy így kell?

Figyelt kérdés
A család váltig állítja hogy felelőtlen vagyok és nem szabad ilyen kisbabát hordozóba tenni én viszont ugy tudom hogy autóban csak hordozóban szállíthatom mit tegyek?
2009. febr. 25. 20:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Csináld úgy, ahogy gondolod. Én is úgy tudom, hogy abba kell vinni. (Bár én a kezemben fogtam a kórházból haza, mert nekem nem tetszett a tartása a hordóban, amit papíron újszülött kortól lehet használni. Engem ezért tartottak felelőtlennek, de nem érdekel, mert rosszul érezném magam, ha úgy csinálnám, ahogy másoknak tetszik nem pedig úgy, ahogy nekem.)
2009. febr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Dehogy felelőtlenség. Kézben vinni az. Mi történne ha lenne egy karambol az úton???? Persze , hogy tedd bele hordóba. Bár igaz, mindenki csinálja úgy ahogy akarja. Én is úgy csinálom.
2009. febr. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok senkit megbántani,de ő szerintük miben kéne vinned?Tartja a hátát,kényelmes,és mellesleg az életét mentheti meg a hordozó!
2009. febr. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Természetes, hogy hordozóban vidd el a picit. Amikor haza jövünk a kórházból, akkor is abban visszük haza, nem???
2009. febr. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért van a hordozó. Miért miben kéne vinned a babádat? Már bocs, de mit gondoltak minek vettétek?
2009. febr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ő szerintük a mózeskosárba mert az nem árt a gerincének.Ma van egy hete hogy haza jöttünk a kórházból ott már szólt a csecsemős hogy ebben nem szállíthatjuk de nem akarják felfogni és csak a mózeskosárral jönnek hogy az a jó a babának
2009. febr. 25. 21:34
 7/12 Nikcsi ***** válasza:
100%

Hagyd figyelmen kivul oket, megis csak te vagy az anyja. :) Egyik fuleden be, masikon ki es tedd ugy ahogy te jonak latod. Hidd lesz meg ilyen. Nalunk most a hozzataplalas a slager...

Egyebkent meg szerintem is bebihordozo. :)

2009. febr. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
87%

A család!

Ne vedd a szívedre, és csakis hordozó!

A mózeskosár ideje lejárt, és már nem csak trabik és ladák zötyögnek 40-nel, hanem kicsit jobb, gyorsabb autók és ne adj isten baleset történne...

A gerincének meg semmi baja nem lesz ennyi idő alatt!És a hordozó véd!

2009. febr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
Előírás szerint autóban hordozóban kell "szállítani" a babát, ha nem így teszel meg is büntethet a rendőr bácsi....
2009. febr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%
Kérdezd meg tőlük, hogy a saját gyereküket miben szállítanák? Meg azt is, hogy hallottak-e már olyan gyerekről, akinek a bébihordozóban töltött fél óra miatt lettek gerincbántalmai? Olyan okosak tudnak lenni a családtagok, amikor nem az ő bébijükről van szó! A mózeskosárba be sem lehet kötni a babát, szerintem egy balesetnél simán kirepül, míg a hordozóban védi a hordozó biztonsági öve plusz az autó biztonsági öve. De én úgy tudom a kresz szerint is kötelező az autós gyerekülés (és a hordozó annak számít), uh. a rendőr is megbüntethet, ha nem abban van. Gondolom a család is inkább azt szeretné, ha a babára költenétek azt a pénzt, nem a bírságra.
2009. febr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!