Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felelőtlenség strandra vinni?...

Felelőtlenség strandra vinni? Ti viszitek?

Figyelt kérdés
Kisfiam már 2 éves,de mégis lelkiismeret furdalásom van,ha strandolunk.Mert az van bennem,hogy ez egyenes út a fertőzések felé.Végül is abban a vízben fürdik,abból iszik,amiben más áztatja a lábát...fenekét...
2010. jún. 11. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
14hónapos babámmal voltunk a napokban.Nála kisebb babák is fürödtek.Nagyon jól érezte magát.Arra gondolj,hogy nem lesz baj.
2010. jún. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
2 évesen már van immunrendszere. Fertőzést meg bárhol elkaphat, egy játék után is, ha a szájába veszi a kezét. A strand szuper dolog, inkább arra koncentrálj, hogy a kisfiad jól érzi magát, ne a bacikat számold! :) Jó babázást :)
2010. jún. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Én sem szeretem a strandot, pont azért, amiért írod. Más levébe füröbni, bleeee. Múlt nyáron is vagy 2szer voltunk, akkor a fiam 1, a lányom 3 éves volt. Csak a gyerekmedencébe voltak. Én pedig ott ültem a medence szélén. Felnőttek nem is mehetnek be, vannak külön vigyázók a medencében, akik segítenek a kicsiknek csúszdázni, stb. Szerintem szinte minden strand ilyen már. Érdeklődj, milyen nálatok. ?
2010. jún. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%
Én megutáltam sikeresen. Pár éve én kaptam ott gombát (belső fülben, azóta sem múlt el), tavaly pedig a kislányom lábgombát (3 évesen!?). Idén nem megyünk. Ha sikerül, tengerpart lesz, ha nem, akkor itthon a "kacsaúsztató" (kis felfújható medence az udvaron). De ez ne riasszon el, v.színűleg mi nem vagyunk szerencsések ebből a szempontból.
2010. jún. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%
Testvéremnek mindhárom gyereke tavaszi hónapokban született és mindhárommal nyáron már mentek a Balcsira. vagyis 3-4-5 hónaposan. Semmi bajuk sem lett... A medencevizet viszont én sem ajánlom.
2010. jún. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!