Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez az erzes elmulik idovel?

Ez az erzes elmulik idovel?

Figyelt kérdés
Annyira nem erzem magam kesznek a gyerekvallalasra... Neha fellobban bennem, hogy uristen milyen jo lenne es micsoda boldogsag. Aztan hirtelen szertefoszlik, amikor meglatok egy videot egy babarol vagy ujszulottrol. Egy darabig elnezegetem, aztan egy ido utan, mikor azt latom, hogy vigasztalhatatlanul ordit, magatehetetlen, annyira felidegesit, hogy ha en lennek az anyuka helyeben, kitepnem az osszes hajamat. Komolyan azt erzem, hogy megutnem, de valojaban nyilvan soha nem bantanam. 17 eves koromig nem volt egy gyerek sem a kozvetlen kornyezetemben, a csaladban is en voltam a legfiatalabb. 17 eves koromban megszuletett ocsem, vegigneztem, hogy anyam mit megkinlodik vele, es borzaszto volt. Most 5 eves, ebben a korban mar semmi bajom a gyerekekkel, sot mar a tipegokkel sem. Az ujszulottek valtjak ki belolem ezt a megmagyarazhatatlan undort. Es bevallom szegyellem ezt es nem hangoztatom. Pedig ocsemmel is jo a kapcsolatom, mikor mar totyogott, megtartotta magat, akkor elkezdtem vele jatszani, elotte hozza se ertem. Egyreszt fogalmam sem volt hogy kell, soha nem volt dolgom pici babaval, masreszt o is olyan artikulalatlanul tudott uvolteni, hogy hulyet kaptam. Nem valo nekem gyerek? Miert vannak bennem ilyen erzesek?
2020. ápr. 9. 23:44
 1/5 A kérdező kommentje:
22/L*
2020. ápr. 9. 23:45
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekvallalas elott nem artana, ha elmennel pszichologushoz. Vagy a sajat csecsemokorodbol vagy az ocsed megszuletese utani idoszakbol maradtak benned feldolgozando dolgok, amik, ameddig megvannak en nem vallalnek a helyedben gyereket. Sosem voltam oda a gyerekekert, de csak szimplan idegesitettek, a sajatjaimat imadom. Ha ilyen aggresszio van benned a pici babak fele, ott valami nincs rendben. A nagyobbik gyerekem sokat sirt, ha nem volt testkozelben, az elso honapokban szo szerint magamon hordoztam egesz nap, hogy ne sirjon. Mit csinalsz, ha kifogsz egy ilyen gyereket, ha mar most ilyen indulatok vannak benned?
2020. ápr. 10. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondja, hogy a sajatomnal mas lesz, kialakul a normalis erzes. De ez igy baromi fura, azt erzem, hogy egyszeruen nincs turelmem egy gyerekhez. Vannak itthon allataink, van egy nyuszink es egy kutyank, imadtam pici korukban is, tipikus majomszeretettel szeretem oket, jo nyilvan nem lehet az o kolyokkori problemaikat egy kisbabahoz hasonlitani, de kozel sem borultam ki annyira, mint amit csak egy ujszulottrol szolo videonezes valt ki belolem.
2020. ápr. 10. 08:41
 4/5 anonim ***** válasza:
En nem vallalnek igy, eddig ezt fel nem dolgoztad szakemberrel.
2020. ápr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kötelező gyereket vállalni,ha úgy érzed te nem vagy rá alkalmas . Semmi gond nincs ezzel , az a duma meg nagyon nem állja meg a helyét,hogy majd a sajátoddal más lesz. Vagy más lesz,vagy nem .
2020. ápr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!