Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Izomcsomó a baba nyakán,...

Izomcsomó a baba nyakán, elmúlik vagy tennem kell valamit?

Figyelt kérdés

Azért itt kérdezem, mert a gyermekorvos ügyesen kikerülte a választ, senki nem tud semmit...

Tapasztalat érdekelne a témában!

Nektek volt-e?

Elmúlt-e?

Ha nem, mit tettetek?

Volt-e kihatással a mozgásfejlődésére?

Stb ...


Plíz, help meee.... 😅


A Fiam most 6 hetes, kb 3 hete vettem észre...

Köszönjük előre is a válaszokat!



2020. febr. 6. 08:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de felnőtteknél az izomcsomót el lehet masszírozni. De el is múlik persze magától lassabban, ha megszűnik a megterhelés (pl. sok ülés vagy egysíkú mozgás).

Kérdés, nála tényleg izomcsomó-e.

2020. febr. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Saját szakállra ne kezd el masszírozni, főleg ha az orvosod nem mond semmit.Szerintem vidd el másik gyerekorvoshoz, aki nem kikerüli a választ hanem keresi a megoldást.Vagy menj vissza a sajátotokhoz és kérd a tanácsát, hogy hova menjetek vele ill. kell e bárhová.Ahogy írod 6 hetes.Messze van attól a kortól, hogy a mozgását befolyásolná, viszont utána lehet járni mitől van.Légy határozott.Ha masszírozást javasolnak, azt olyan csinálja akinek van benne tapasztalata.
2020. febr. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Esetleg volt valakinél? Konkrét tapasztalatnak nagyon örülnék.

2020. febr. 6. 18:59
 4/4 Vevo87 válasza:
Kedves Kérdező, kiderült esetleg azóta, hogy mi is volt pontosan az az izomcsomó? Mi is találtunk izomcsomó félét és érdekelne, hogy más mire jutott, mert nálunk se nagyon mondanak egyelőre semmit. Köszi előre is!
jan. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!