Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem jöttek ki a menstruáció...

Nem jöttek ki a menstruáció elötti pattanások. Jelezhet terhességet?

Figyelt kérdés

Par évvel ezelőtt volt egy terhességem és akkor gyönyörű volt a bőröm már az elsö hetekben is. De sajnos elvetéltem.

Tavaly pedig pcos-t állapìtottak meg nálam. A ciklusom összevissza lett, nagyon csunya gyulladt aknés lett a bőröm is. Egy éve természetes gyogymódokkal próbálkozom helyre állìtani. Sport, étrend, vitaminok. 3. Honapja időben jön a mensi és a peteérést jelző nyák is újra megjelent. A bőröm is kezd helyre jonni, de 4-5 napra vagyok a mensitől és ilyenkor azér beszokott lobbanni.

Tapasztalatokat szeretnek kérni. Nem bántást és hülyének nézést. Köszi



2020. ápr. 17. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Jelezhet.
2020. ápr. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ennyiből még nem lehet tudni.
2020. ápr. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ennyiből valóban nem lehet megállapítani. Nekem például ugyanolyan pattanásos volt a bőröm, mielőtt pozitívat teszteltem. De ugye minden terhesség más, ebből bármi lehet.
2020. ápr. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2020. ápr. 17. 10:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon egyéni. Nekem pl. Sose pattanásos az arcom, viszont mikor terhes lettem borzasztóan az lett.
2020. ápr. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Persze! Minden ember mas es mas, csak kivancsi vagyok :)

Van egy ket szokatlan dolog amit tapasztaltam mostanaban, de lehet csak gyogyul a szervezetem, valtozik a ciklusom es en is.

2020. ápr. 17. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!