Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A teszt minden esetben kimutat...

A teszt minden esetben kimutatja a terhességet?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk 3 hónapos terhes valaki de menstruál mellette, a teszt akkor is kimutatná a terhességet? Vagy csak vérvétel vagy uh?

Aki terhessége alatt is menstruál az hogy vette észre a babát?



2019. dec. 8. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

3 hónapos terhességet kimutatna a teszt.

Az nagyon ritka, ha nem. Az is ritka, ha valaki terhesen menstruál. A kettőre együtt kb. semmi esély.

Ha a vérzésed is megjött és a teszt negatív, akkor NEM vagy terhes.

2019. dec. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak elméletileg kérdeztem, egy ismerősömmel történt hogy a babát csak az 5. hónapban vette észre. Nem volt rosszullét, menstruált is és a hasa sem látszott a 7. hónapig.
2019. dec. 8. 17:55
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Aki terhes, nem menstruál.
2019. dec. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Terhesség alatt nincs menstruáció! Verezgetés igen, de a mensi kizárt!
2019. dec. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát akkor ő biztos álmodta hogy rendesen megjött neki.. felnőtt nőről beszélünk, nem egy 15 évesről aki azt sem tudja merre hány méter.

Tudom sokan a rejtett terhességet sem ismerik el, nem értik hogy lehet hogy valakinek nem látszik a hasa. Pedig van hogy hátrahajló a méhe és alig van pocakja.

2019. dec. 8. 19:42
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Így jártam én is,hogy minden hónapban megjött pontosan,de az nem a menszim volt,hanem egy hematóma,ami valami okból mindig , akkor ürült, amikor a menszim ideje lett volna. 4 hónapig így volt.Én csak azt vettem észre, hogy rugdosnak belülről. Elmentem orvoshoz kiderült, hogy 17 hetes terhes vagyok és még mindig ürülni fog. Semmi tünetem nem volt pedig az első terhességem végig hánytam.
2019. dec. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. 18 hetesen volt egy halvány csíkom előtte semmi. Nem a pozitív teszt miatt mentem,hanem,mert rugdosott.
2019. dec. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!