Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti milyen ajándéknak örültetek...

Ti milyen ajándéknak örültetek, miután megszületett a baba? Mit raknátok a csomagba?

Figyelt kérdés

Testvérem külföldön él, nemsokára szülni fog. Úgy volt, hogy megyünk majd babalátogatóba, de ez sajnos most nem kivitelezhető, így csomagot szeretnék küldeni.

Anyukának és a babának, (esetleg az újdonsült apukának) szeretnénk hasznos dolgokat küldeni, a szokásos popsikenőcs-törlőkendőn túl. Hordozót vittünk volna, ha személyesen megyünk, de annak a postaköltsége akkora, hogy azt inkább hanyagoljuk, így a csomag meglepetés lenne.

Tehát: ti frissen szült nőként minek örültetek/örülnétek a legjobban magatoknak és a babának?


2020. ápr. 22. 09:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi sok ruhát kaptunk a babának. Pelenkát. Rágókát csörgőt igaz ezek későbbre lettek jók a játékok de örültünk neki.
2020. ápr. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Pelenka és popsitörlő jött a legjobban.
2020. ápr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hol külföldön? Mert pl ahol mi vagyunk a pelus nagyon olcsó. Anyukám is azt akart küldeni. De lebeszeltem

Én annak nem örültem volna. Ugyan így voltam popsi krémmel


Hordozó, ruha, aminek én nagyon örültem. De pl Láz mérő egy drágább fajta

2020. ápr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ami még eszembe jutott és örültem neki az magyar nyelvű könyvek, mondóka mese stb

Bármi ilyesmi

2020. ápr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezeket kaptuk: Plüss babatakaró ami a legnagyobb kedvence lett, nyunyi a babának amit morzsolgathat, naturkozmetikum, babanapló. Én a legjobban anya főztjének örültem de ez nem igazán kivitelezhető ebben az esetben. Egy fürdőbomba csomag vagy valami relaxáló cucc, egy jó könyv, ha nyitott ilyenekre akkor esetleg mosható melltartóbetét, moshatópelenka a babának.
2020. ápr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem anyukám karikáskendőt és csatoshordozót küldött, illetve kaptunk pénzt a babaszoba berendezésére, ha már nem tudtak eljönni.
2020. ápr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amikkel nem lehet mellé lőni, mert sose baj akarmennyi van belőle: ruhák, játékok (ezekből lehet olyat is ami később lesz jo), takaró, ágynemű, baba törölköző, textilpelus, ajandekutalvany bababoltba, drogeriaba. Én ezeknek mindig nagyon örültem. Vannak olyan ajándékok amik bar tetszenek de nem tudtam kihasználni: pl. kaptam baba naplót de én nem vezettem, és hálózsákot, ami nagyon szép, de nem szerette a baba, vagy olyan cumi amit nem fogadott el.
2020. ápr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, jó ötleteket kaptam!

Angliában élnek egyébként. :-)

2020. ápr. 24. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!