Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3,5hónapos babám egész teste...

3,5hónapos babám egész teste nagyon hideg, fázik?

Figyelt kérdés
Napok óta hajnalban ha felkel, hogy éhes jég hideg a teste. Rövid bady, rugi, vastagabb hálózsák. Mi pólóban alszunk, nem tudom elképzelni, hogy még mindig ennyire fázik. Adjak rá még egy réteget szerintetek?
2020. ápr. 25. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Megpróbálni mindenképp érdemes lenne melegebben öltöztetni.
2020. ápr. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A 8 hónapos, husis babámat én úgy öltöztetem hogy estére vág rugdalozó ami hosszú ujjú, télen adtam alá egy vékony zoknit mert mindig hideg a lába. Vagy hosszú ujjú body, kényelmes nem szorító hosszú nadrág (cica naci féle de bővebb sokkal) zokni és minden esetben takaró. Ha meleg van akkor vékony takaró ha hideg akkor plüss vastagabb takaró és ra a vékony takaró. És ha fel csúszik a nadrág és a takaróból is kilóg akkor neki is jéghideg szokott lenni. Bár ő nagyon izgága mivel már nagyobb, 4 hónapos koráig köztünk aludt ott mindig meleg volt a test közelség miatt.
2020. ápr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vág=vagy akart lenni
2020. ápr. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt nézd meg, hogy nem azért jéghideg, mert leizzadt és hideg verejték marad. Kisfiamnál volt ilyen, azóta 1 réteget levettem róla (body-t), és azóta kellemes meleg a teste.

De ha nincs izzadság akkor lehet fázik. Vannak fázósabb babák.

2020. ápr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez eszembe sem jutott, hogy amikor együtt aludtunk soha nem hűlt ki ennyire. 🙈
2020. ápr. 25. 12:36
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek 😊
2020. ápr. 25. 12:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én 3,5 hónaposom hosszú body, plüss rugi és hálózsákban alszik, még így is hideg a keze néha éjjel, van h be is takarom. Még soha nem izzadt be. 22-23 fok van a szobában.
2020. ápr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 ugyan ez. Eddig vele aludtam a sok cici miatt, de most már próbálkozok több kevesebb sikerrel külön ágyba szoktatni. Amikor kiveszem cicizni egyszerűen hideg az egész gyerek. Ennél jobban hogy öltöztessem fel. Van egy 2 évesem, ő meg rúgja le a takarót mert neki melege van. Nem tudom egyszerűen eltalálni, ilyet még nem tapasztaltam a másiknál. Nem csak a keze, hanem benyúlok a mellkasához és ott is.
2020. ápr. 25. 16:16
 9/9 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy rövid badyt írtam a kérdésben. Az első este után rövid bady, azt kovetoen hosszú és ugyan olyan hideg volt mindene.
2020. ápr. 25. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!