Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb 1 hónappal ezelőtt kezdtem el dolgozni az új munkahelyemen és mivel pont akkor jött ez a vírus így nem kaptam szerződést (eddig napibejelentéssel dolgoztam, próba idő). Most viszont kismama vagyok (2-3 hetes) és most szóltak hogy havonta 3x 4x vissza kellene mennem dolgozni hogy vissza tudjak rázódni. Nem szeretném még most senkinek sem elmondani, mert még nagyon korainak gondolom. Csak normális válaszokat szeretnék és negatív kommentárokat nem kérek. Köszönöm szépen!

2020. ápr. 25. 15:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hat vagy szolsz, es akkor kirugnak, de ugy nem kell bemenned, vagy vallalod azt aminimalis rizikot, amit egyesetleges koronavirusfertozes jelenthet a varandosokra.
2020. ápr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, hogy mit dolgozol. Ha önmagában a munkavégzés nem veszélyes a terhességedre nézve, és a járvány miatt is megoldható minden óvintézkedés; akkor én bejárnék.
2020. ápr. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Keves az info, milyen amunka? Mennyire fontos neked? Mennyire mulik rajta a megelhetesetek?
2020. ápr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi,de azt honnan lehet tudni, ha valaki 2-3 hetes terhes? A kimaradt vérzéskor már 4 hetes, teszt legkorábban akkor mutatja ki. Terhességet az utolsó menstruáció első napjától számolják...
2020. ápr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Bocsi azt elfelejtettem írni, hogy Élelmiszer és Vegyiáru boltban dolgozom. 6 án meg leltár lesz és akkor is be kellene mennem.

Épp ez az hogy nem szeretném még elmondani. Csak én és a férjem tudjuk.

2020. ápr. 25. 15:58
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves 4es válaszoló. Onnan tudom vagy is sejtem hogy csináltam egy olyan tesztet ami kimutatja hogy kb mennyi idős terhes vagyok. Nem 100%-os, de mivel nekem rendszertelen a ciklusom így a doki se tudott konkrét választ adni. Ezért csak arra a tesztre tudok hagyatkozni.
2020. ápr. 25. 16:01
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Arra próbált célozni az előző válaszoló, hogy szakmailag 2-3 hetes terhesség nincs.


Mire a teszt kimutatja, akkorra MINIMUM 4 hetes a terhesség.

Mivel a terhesség első 2 hetében még épp, ha megtermékenyülsz. Azt semmi nem mutathatja ki. Annak még be is kell ágyazódnia, az még +5-7 nap!

2020. ápr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Rendben van. Ha tudnám hogy hogy kell képet csatolni akkor megtenném. De sajnos nem tudom.

A témától viszont eltértünk. :)

2020. ápr. 25. 21:34
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Már a múltkor is leírtam, most is csak ismételni tudom magam arra hogy lehet hogy terhes vagy ra..


Én meg lehet megnyertem a lottót, de majd csak akkor akarom elmondani mindenkinek, amikor Bebizonyosodik a jövő heti lottó sorsoláson.


Ez lényegében ugyanaz!


Tehát még nem vagy terhes, mivel orvosilag nem bizonyított papírokkal alátámasztva! A teszt is csak a feltételezett terhességet mutatja, ha az pozitív! Attól függetlenül lehet akár kémiai is, vagy idő közben elvetelsz, vagy abszolút negatív. !


Ha nem hiszed, menj el orvoshoz és kérdezd meg!

2020. ápr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Jó értettem eddig is. Nem fogok vitatkozni. Ha ezt mutatja akkor ezt mutatja. Dokináln is voltam, mert már volt egy terhességem ami méhen kívüli volt, de gondolom ebbe is mindenki profi és le leszek szólva hogy minek mentem ez még nagyon korai volt. :)
2020. ápr. 26. 02:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!