Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb 1 hónappal ezelőtt kezdtem el dolgozni az új munkahelyemen és mivel pont akkor jött ez a vírus így nem kaptam szerződést (eddig napibejelentéssel dolgoztam, próba idő). Most viszont kismama vagyok (2-3 hetes) és most szóltak hogy havonta 3x 4x vissza kellene mennem dolgozni hogy vissza tudjak rázódni. Nem szeretném még most senkinek sem elmondani, mert még nagyon korainak gondolom. Csak normális válaszokat szeretnék és negatív kommentárokat nem kérek. Köszönöm szépen!

2020. ápr. 25. 15:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
De a lényegen nem változtat. A teszt pozitív és még mindig az a kérdés, hogy ti mit tennétek akármennyi hetes is vagyok. :)
2020. ápr. 26. 02:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!