Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gépen mivel tudna még fiam...

Gépen mivel tudna még fiam játszani másokkal kamerán?

Figyelt kérdés
A kamaszok szoktak kamerán keresztül pl. Lolozni egymással,közben látják hallják egymást. Fiam 6 éves,még kicsi, minecraft, mario,sonik, amiket gépen játszik,meg az a mágneses targonca, és szeret stream- eket nézni ahol egy másik gyerek játszik ( granny és baldy) és beszélgetne vele. Jó lenne ha másokkal tudna így játszani,ha már élőben most nem vihetem más gyerekek közé...tud valaki tanácsot adni?
2020. ápr. 27. 12:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
16%
MesterMC, COD MF, stb
2020. ápr. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

Látni nem szokás egymást, csak hallani játék közben.

Amíg aktívan játszottam egyetemistaként, nálunk volt ilyen, hogy kissrác lelkesedett ts-en hogy a felnőttekkel játszhat, de ő azért nem 6 éves volt, hanem 8-9, és apuka játszott velünk eredetileg, azért akart ő is saját karaktert.


Én önállóan nem engedném, plusz 6 évesen baromi fiatal. Nem is értem, hogy játszhat ennyit.

Ha az osztálytársai is játszanak, akkor beszéljetek össze anyukákkal, csináljatok nekik discordon egy szobát. Idegenekkel necces.

2020. ápr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Kisfiam fortnite lazban eg
2020. ápr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Ennyi idosen nem ezt kene jatszania.
2020. ápr. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%
Nálunk már lassan egy éve a Brawl Stars menő, de ő 11 éves.
2020. ápr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
A férjem hatalmas kocka (nincs vele bajom, mielőtt bárki kötekedne, én is játszottam régen) és szerinte 6 éves gyereknek ez nem való. 11-12 évesnek már inkább.
2020. ápr. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Ilyen korban korainak tartom. Fiam is imádott gépezni(teszem hozzá, napi pár óra volt max), de egy nap megelégeltem,h csak erről tud beszélni, és egyre többet akar előtte ülni, így elajandékoztuk a gépet, neki meg vettünk egy trambulint.
2020. ápr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen erről is adhattok tanácsot, van csuzsa,hinta,trambulun minden ,rengeteg játék,de nem érdekli,csalogatom mindennel,játszok vele,de napi több órát játszik,az se segít hogy nem vihetjük most rokonokhoz,tesója sincs,ezért gondoltam így legalább másokkal beszélne. Ti gyereketek hogy viseli? Nem magányos? És nit tegyek hogy ne gépezzen? Tudom hogy korai,én időmben nintendo volt,segítsetek. Köszi
2020. ápr. 27. 16:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Skypeon kő-papír-ollózzanak
2020. ápr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én fiam 7 éves, szokott időnként játszani, de nem ennyit, és nem online. Egyedül nem szeret, így általában együtt játszunk két játékos játékot. Főleg lego játékokat, amik neki valók. Próbálj vele együtt játszani.


Viszont ezt a kérdést nem is értem, hogy mit csinálj, hogy ne játsszon ennyit. Ne engedd neki. Te vagy a szülő, nem? Közlöd vele, hogy most nincs gép, és kész. Lehet kint ugrálni vagy bent mást játszani. Vagy nálatok ő dönti el, mikor és mennyit játszik? Nálunk kérdés nélkül be sem kapcsolná a fiam a gépet, ha azt mondjuk, most nem, akkor nem.


Videotelefonaljon a barátaival, az miért nem jó? Nem kell hozzá videojáték.

2020. ápr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!